سیر تحولی سئو از 2006 تا 2016

سئو که مبنای کاری خود را از الگوریتم های گوگل گذاشته است به طور مداوم در حال تغییر و به روز رسانی می باشد. آپدیت هایی که در الگوریتم های مختلف گوگل انجام می گردد در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر کاربران در نمایش بهترین لینک طراحی سایت ها می باشد. شاید دانستن اینکه المان های سئو چه روند و گرایشی را داشته اند بتواند در جهت گیری سئو کمک کننده باشد. اصول سئو در ده سال گذشته چه مسیری را طی نموده است ؟ چه الگوریتم های جدیدی ایجاد گردیده است و اهمیت کدام یک از الگوریتم ها بیشتر شده است. در ادامه به تحلیلی در خصوص الگوریتم های سئو از سال 2006 تا 2016 خواهیم پرداخت.

 

 

سئو در سال 2006

 

اگر بخواهیم المان های سئو را در سال 2006 بیان نماییم می توانیم لیستی از لینک سازی ، محتوا، کلمه کلیدی ، ایندکس گذاری و رنکینگ را بیان نماییم که به واسط آنها طراحی وب سایت شما به واسط کلمه کلیدی خاص در رنکینگ قرار می گیرد. متریک های درونی سئو که به واسط استفاده کلمات کلیدی از آنها می باشد می تواند در کنار اعتباربخشی که به واسط  لینک سازی خارجی ایجاد می گردد در رنکینگ و سئو سایت شما موثر باشد.

 

 

سئو در سال 2016

 

اگر بخواهیم المان های سئو را در سال 2016 تحلیل نماییم به لیستی از متریک های مختلف روبه رو خواهیم شد که از اثرگذاری متعددی در سئو وب سایت روبه رو می باشند. اگر بخواهیم لیستی از فاکتورهای اثرگذار سئو در بیان می نماییم با لیست گسترده تری نسبت به سال 2006 روبه رو می شود و نیز همچنین متریک های بیان شده در سال 2006 در تاثیرگذاری متفاوتی در سال 2016 بیان می گردند. سرعت سایت ، ایندکس گذاری ، محتوا ، شبکه های اجتماعی ، لینک ، طراحی قالب و برنامه نویسی ، کلمه کلیدی، دسترس پذیری ، انتشار خبر ، موبایل فرندلی ، رنکینگ ، اعتبار را می توان بیان نمود. کاربر پسند بودن سایت و عملکرید که کاربر در طراحی سایت شما دارد المانی است که در روند الگوریتم های گوگل مشاهده می نمایید. آیتمی که در ده سال قبل به لحاظ مشکلاتی که در آنالیز و تحلیل کاربران روبه رو بود در نظر گرفته نمی شد. موبایل فرندلی بودن نیز موردی دیگری است که در در الگوریتم های جدید سئو مورد توجه قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید