آیا امنیت اطلاعات شما تضمین شده است؟

امنیت اطلاعات وب سایت ها از مهمترین دغدغه های مدیران آنها به شمار می رود  ولی مسئله اینجاست که تا مشکلی رخ ندهد کسی به فکر رفع نقاط آسیب پذیر نخواهد کرد پس با این وجود بهتر است که قبل از اینکه اتفاقی بیافتد اقدام به رفع نقایص کرد که بعد دچار پشیمانی نشد .
راههای مختلفی وجود دارد که امنیت یک وب سایت را به خطر بیندازد که یکی از مهمترین آنها استفاده از نرم افزار های قدیمی و منسوخ است . بسیاری از سرویس دهندگان بزرگ مانند فیسبوک و توئیتر وهمچنین شرکت  مایکروسافت چندسالی است که از سرویسی به نام SSL  برای حفظ امنیت اطلاعات خود بهره می برند . این سرویس یک پروتکل رمزگذاری است که هنگام تبادل اطلاعات سرویس های اینترنتی را بین سرور شرکت ها و رایانه کاربران رمزگذاری می کند . ولی یاهو به تازگی تصمیم به استفاده از این سرویس گرفته و آنرا به طورپیش فرض در اختیار کاربران قرار خواهد داد . حمله های سایبری مختلفی وجود دارد که می تواند امنیت اطلاعات شما را در خطر بیندازد که شرکت های معروف و بزرگ برای جلوگیری از این حملات به هکر ها برای کشف  نقایص امنیتی سایت هایشان اقدام به پرداخت مبالغی هنگفت کرده اند که آنها را پیدا کرده و رفع کنند . با این حال در دنیایی هستیم که سازمانی مانند NSA حضوری فعال دارد و نمی توان خیلی به این ارتباطات مثلاً امن دل خوش کرد به طوریکه در چند ماه گذشته یک حمله عظیم عدم پذیرش سرویس توزیع شده به وبسایت یکی از موسسات باعث کندی شدید اینترنت در بخش های زیادی از جهان شد پس همواره باید برای داشتن محیطی امن تلاش کرد.

در دنیای ارتباطات بحث امنیت اطلاعات موضوع مهمی است. سرویس SSL یک پروتکل رمزگذاری قوی برای حفظ امنیت اطلاعات به شمار می رود.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید