افزایش بازدید سایت با ترفندهای توییتر

روزانه شمار زیادی از انواع موضوعات متفاوت در سطح شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد. برای موفقیت در افزایش ترافیک و بازدید سایت و بهینه سازی وب سایت، ردیابی آخرین اطلاعات ضروری است. شبکه اجتماعی توییتر یکی از معروفترین مکان های جستجوی کاربران و جذب فالوئر برای سایت است. برخلاف گذشته، امروزه در بازاریابی نیاز به کاربران و مخاطبانی است که به آسانی شما را دنبال کنند.

هشتگ (علامت هشتگ در توییتر # است و کاربرد هشتگ فراهم کردن امکان جستجوی کلمه ای است که بعد این علامت قرار می گیرد). هشتگ ها در اکانت (حساب کاربری) شبکه توییتر در سمت چپ سایت هستند. این کلمات کلیدی با آپدیت روزانه، بر اساس آنچه محبوب است تغییر می کنند. زمینه فعالیت سایت هرچه باشد، شناخت دقیق خواسته فالوئرها در جذب مخاطبان سایت اهمیت بسیاری دارد. از سرویس های رایگانHashtags.org یا tagdef# برای کاوش عمیق تر جایگاه سایت در شبکه های اجتماعی، در روند سئو وب سایت بهره ببرید.

با وارد کردن کلمه کلیدی در سایت Hashtags.org ،گراف درجه بندی شده بر اساس ساعت نمایش داده می شود که با نمایش میزان مشاهده در ساعتهای مختلف آماری ارائه می دهد که برای موفقیت در توییتر ابزاری حیاتی است.


با انجام روش های زیر که جز ترفندهای درست توییتر است، گام های موفقی در بهینه سازی سایت بردارید.

 1-ارائه اطلاعات مفید و سودمند:

بیشتر سازمان ها و موسسات از استفاده از موضوعات بحث برانگیز خودداری می کنند. با ارائه کالابرگ های رایگان، اطلاعات جدید در حوزه کاری، حقیقتی جالب، و تصویری حرفه ای با موضوع کسب و کار خود، فالوئر و در نتیجه مخاطبان بیشتری برای خود جذب نمایید.

2-متمرکز و به وقت بودن:

تنها با اکتفا به هشتگ ها نباید روند منظم و پیوسته اشتراک گذاری محتوا را در این سایت نادیده گرفت.

 

3-ردیابی نتایج فعالیت ها:

با دنبال کردن روند نتایج درanalytics.twitter.com می توانید همگام با تغییر بازار، روش های بازاریابی خود را تغییر دهید. آمار این سایت میزان محبوبیت شما و پذیرش مثبت شیوه ها و ترفندها توسط فالوئرها رانشان داده و بررسی این آمار منتج به اخذ تصمیمات جدید در شیوه بازاریابی در این شبکه و یا ایجاد تغییرات در سئو و طراحی سایت گردد.

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید