طراحی سایت


نماد اعتماد در طراحی سایت 


دردنیای امروز کلاهبرداری های زیادی در دنیای وب صورت می گیرد و از اعتماد کاربران سو استفاده می شود . همین امر موجب شده که اعتماد مردم نسبت به خرید های اینترنتی در سایت های فروشگاهی کم شود .
برای بدست آوردن اعتماد کاربران و جلب توجه و رضایت آن ها نسبت به سایت های فروشگاهی و نمایش دادن معتبر بودن وب سایت استفاده از نماد اعتماد الکترونیکی (enamad)  در طراحی سایت می باشد .
نماد اعتماد الکترونیکی که یک برچسب الکترونیکی می باشد که بر اساس شرایطی تحت نظر سازمان توسعه تجارت الکترونیک صادر می شود .
وظیفه اعطای نماد الکترونیکی به عهده مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد که در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان به وب سایت صورت می گیرد و مشتریان می توانند امنیت بیشتری را در خرید اینترنتی احساس کنند و حتی در صورت سو استفاده به مراجع قانونی ذیصلاح برای شکایت مراجعه کنند . بنابراین به هنگام طراحی سایت می توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که می توانید مشتریان زیادی را جذب کنید .

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید