در معرض نمایش قرار گرفتن در طراحی سایت

 

 

سئو و بهینه سازی سایت در موتور جستجو (رتبه بندی بهتر در گوگل) و ارتقاء سایت به اهرم سرمایه گذاری که شما در وب سایت خود بوجود اورده اید کمک و مانند هر فعالیت تبلیغاتی دیگر یک کمک مستقیم برای شما خواهد بود. یک وب سایت با داشتن یک رتبه بندی بالا به معنی اینکه مردم بیشتر نام این شرکت را ببینید و با شرکت و محصولات آن آشنا شوند، حتی اگر آنها قبلا از این سایت خریدی نداشته باشند.


جستجو بیشتر در وب سایت


مردم بیش از همیشه به جستجو برای محصولات و خدمات آنلاین قبل از اینکه تصمیم به خرید داشته باشند میپردازند. این یک واقعیت زندگی است و اگر مردم نتوانند وب سایت شما در هر نقطه بر روی اینترنت پیدا کنید، شما از این دنیای مجازی کنار خواهید رفت. بهینه سازی وب سایت و بهتر رتبه بندی گوگل بهترین و اثبات شده ترین روش برای به دست آوردن بازدید کنندگان افزایشی وب سایت میباشد.


ترافیک وب سایت هدفمند


سئو سایت در  موتورهای جستجو به اوردن مشتریان برای درگاه پرداخت کمک میکند. همانطور که شما به دنبال فروش محصولات و یا خدمات خود هستید مشتریان نیز با وارد کردن کلمات کلیدی وعبارات مربوطه در داخل موتورهای جستجو، دنبال این محصولات بوده که SEO  این امکان را برای انها فراهم میکند. فرایند سئو وب سایت شما را برای کلمات کلیدی خاص مربوط به کسب و کار شما را بهینه سازی میکند.


هزینه بازاریابی موثر


سئو و بهینه سازی وب سایت موتور جستجو به طور معمول یک بازگشت سرمایه بیشتر را در مقایسه با تبلیغات روزنامه ها، آگهی های بازرگانی تلویزیون و تبلیغات مبتنی بر پست الکترونیکی سنتی فراهم می کند. و همچنین شما در واقع فید بک این کار را گرفته و حمایت خود را اعلام میدارید.


دادن کلید واژه های مورد دلخواه کاربران


موتورهای جستجو از "عنکبوتها" به طور خودکار برای سرچ کردن وب سایت شما استفاده میکنند. در واقع آنها کد htmlکه عملکرد وب سایت شما را خوب میکند را سرچ میکنند. به عنوان بخشی از فرآیند بهینه سازی سایت این کد htmlمعمولا برای موتورهای جستجو برای سرچ کردن از طریق شاخص آسانتر می شود. نمایه سازی بهتر و آسان تر وب سایت شما در رسیدن به رتبه بندی های وب سایت بهتر کمک میکند. رتبه بندی بهتر معادل ترافیک اطلاعاتی بیشتر و ترافیک اطلاعاتی بیشتر معادل تقدم و فروش بیشتر!

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید