با طراحی صفحه "درباره ما" سایت خود را به اثبات برسانید

امروزه در دنیای بزرگ اینترنت همه شرکتها حتی شرکت های کوجک می توانند با ارائه خدمات با کیفیت به خوبی یک شرکت با سوابق طولانی به نظر برسند . برای اینکه به مشتریان ثابت کنید که شما یک شرکت کلاهبردار با فعالیت های غیر اخلاقی نیستید چه باید کرد ؟
بهترین راه طراحی یک صفحه کامل "درباره ما" در زمان طراحی سایت است .  این صفحه باید شرکت شما را به مشتریان معرفی کند و اطلاعات آن دور از هرگونه شک و تردید باشد تا بتواند اعتماد مشتری را جلب کند . برای این کار شما باید بدانید که چه اطلاعاتی برای مشتریان و جلب نظر آنها مهم است، بعضی از آنها را بازگو می کنیم ؛ اول اینکه شما می توانید یک پیغام به مشتری را در این صفحه بگنجانید ، پیامی شخصی به مشتری که مانند پیام های شعارگونه و قدیمی شرکتهای بزرگ و مقرراتی نباشد ، می توانید عکس خود را ضمیممه آن کنید و از علائق شغلی خود صحبت کنید . آدرس پستی کامل خود را در سایت قرار دهید تا به مشتریان این اطمینان را بدهی که برای دیدن شما یک مکان کاملا حقیقی وجود دارد ، حتی اگر هیچگاه به دیدن شما نیایند . اگر شرکت شما دارای تولیدات رایگان هستید و یا قیمت تولیدات شما از سایر رقبا کمتر است این را در این صفحه به مشتریان توضیح دهید که منابع درآمد شما  کجاست و ارزش خدمات و محصولات خود صحبت کنید . اگر شرکت شما دارای سابقه طولانی نیست شما می توانید از تجربیات و سوابق گذشته خود با مشتریان سخن بگویید و از ارتباط آن تجربیات با سودرسانی و فعالیت کنونی خود صحبت کنید. می توانید از نام مشتریان خود البته با اجازه خود آنها در سایت استفاده کنید و یک لینک از سایت خود به وب سایت آنها قرار دهید به این صورت می توانید کیفیت کار خود را به اطلاع مشتریان برسانید و یک متن تشکر به مشتریانی که از شما راضی بوده اند ارسال کنید . اگر با موسسات تجاری و یا انجمن ها در ارتباط هستید از این انجمن ها به نفع خود در این صفحه بهره ببرید و از لوگوی آنها استفاده کنید . و در آخراگر دیدید اطلاعات این صفحه و متن های آن طولانی شده می توانید به جای یک صفحه یک بخش "درباره ما"داشته باشید و اطلاعات هر قسمت را در یک صفحه جای دهید مثلا اطلاعات : کارمندان ، مشتریان و ... را هرکدام در یک صفحه قرار دهید و یک لینک در صفحه اصلی و یا صفحات دیگر به این صفحه اختصاص دهید تا همیشه در دسترس باشد .

ایجاد صفحه درباره ما در سایت و قرار دادن اطلاعاتی از خودتان که برای مشتریانتان جالب توجه است، همچنین قرار دادن عکس خود در این بخش، برای اثبات شما لازم است.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید