بررسی 5 تکنیک سئو وب سایت که تنها 15 دقیقه زمان می برد


بهینه سازی سایت و سئو صفحات یک وب سایت برای موتور های جستجوگر پروسه ای پیوسته ومداوم می باشد . این پروسه ترکیبی از محتوای با کیفیت ، برنامه ریزی منسجم ، تکنیک های سئو دورن صفحه ای ، تحقیقات گسترده ، تجربه و بازاریابی خوب است تا بتوانید همواره با سلیقه بازدیدکنندگان و تغییرات الگوریتم ها هماهنگ باشید .


بررسی نتایج ارگانیک جستجو صفحات وب سایت :


برای این امر ابتدا وارد Google Search Console وب سایت تان شده ، به منوی Search Traffic رفته و وارد Search Analytics شوید . سپس به منظور آنالیز صفحات طراحی وب سایت تان فیلتر های CTR و Impressions را انتخاب نمایید . بر این اساس می توانید صفحاتی از وب سایت تان که حضور کمتری در نتایج جستجو داشته اند اما بازدید بالایی داشته اند ، مشاهده نمایید .


اضافه نمودن Schema markup به 10 صفحه برتر وب سایت :


با اضافه نمودن Schema maekup به صفحات وب سایت ، در نتایج جستجو rich media برای صفحات طراحی سایت شما نمایش داده می شود . به خصوص اگر وب سایت پر حجمی دارید که پست های ارزشمند سال های متمادی را در خود جای داده است ؛ اضافه نمودن rich snippets به صفحات طراحی شده ، فکر خوبی نخواهد بود .


افزایش سرعت سایت با بهینه سازی تصاویر :


همان گونه که می دانید سرعت بارگذاری وب سایت یکی از مهم ترین معیارهای رتبه بندی سایت ها می باشد . یکی از مهم ترین عناصر موثر در سرعت بارگذاری صفحات ، تصاویر هستند. از این رو یکی از ساده ترین روش های کمک به افزایش سرعت وب سایت این است که چند دقیقه وقت بگذارید و اندازه تصاویر را در طراحی وب سایت تان کاهش دهید .


استفاده از تگ  altمناسب برای تصاویر :


همانطور که می دانید موتور های جستجو نمی توانند تصاویر را مشاهده کنند اما می توانند alt tag تصاویر را بخوانند . از این رو با توصیف دقیق تصاویر می توانید از طریق جستجوی تصاویر گوگل ترافیک زیادی را روانه وب سایت تان کنید .


اطمینان حاصل نمودن از به روز بودن اطلاعات در Google My Business page :


برای بهینه سازی وب سایت تان برای جستجوی محلی ، رعایت نکات زیر ضروری می باشد :
1.    از به روز بودن تمامی جزئیات اطمینان حاصل نمایید .
2.    دقت در شماره تلفن ها و ساعات ارائه خدمات
3.    همواره چک کنید که شخص دیگری لیست شما را ویرایش نکرده باشد و لینک سایت خود را به جای آن نزده باشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید