ظاهر طراحی وب سایت تا چه حد مهم می باشد ؟


در دنیای طراحی وب سایت کار های جالب بسیاری می توان انجام داد . برای داشتن یک وب سایت موفق و مورد پسند کاربران می بایست طراحی سایت و سئو وب سایت را در کنار یکدیگر انجام دهید . اکثر افراد برای زیبایی یک طراحی سایت ارزش بیشتری نسبت به نحوه عملکرد سایت قائل می شوند . اما باید بدانید که در فضای مجازی مفید بودن یک وب سایت از اهمیت بیشتری نسبت به ظاهر و زیبایی سایت برخوردار می باشد . به عبارت دیگر شکل و ظاهر اجزاء طراحی وب سایت با توجه به هدف و عملکرد وب سایت به وجود می آید . به عنوان یک طراح وب سایت قبل از انجام هرگونه فعالیت در راستای طراحی سایت : هدف سایت ، عملکرد مرکزی وب سایت و نحوه کاربرد آن برای مخاطبین را تعیین کنید .


افزایش آمار پرش سایت هایی با عملکرد پایین :


اگر کاربر پس از ورود به وب سایت شما دچار گمراهی شود قطعا وب سایت شما را ترک خواهد کرد ، از این رو آمار پرش یا خروج از وب سایت تان افزایش خواهد یافت . علت این امر نیز می تواند اولویت قرار دادن زیبایی طراحی سایت نسبت به نحوه عملکرد وب سایت باشد . یک وب سایت هر چقدر هم که ظاهر زیبایی داشته باشد اما عملکرد آسان و صحیحی نداشته باشد ، توسط کاربران ترک خواهد شد .


انحراف فکری مخاطب و زیبایی وب سایت :

ظاهر طراحی وب سایت تا چه حد مهم می باشد ؟


زیبایی یک وب سایت می تواند موجب انحراف تفکر کاربران شود . طراحان وب سایت معمولا بر ظاهر سایت تمرکز دارند و به دسترسی کاربر به سایت اهمیت کمتری می دهند . اگر کاربری وارد وب سایت تان شود و دسترسی آسانی به خدمات وب سایت تان نداشته باشد ، به سرعت وب سایت تان را ترک خواهد کرد ، از این رو عملا طراحی وب سایت برای شما هیچ سودی به همراه نخواهد داشت .  البته امروزه با افزایش تجربه طراحان و توسعه دهندگان در زمینه ترکیب عملکرد و زیبایی سایت پیشرفت چشم گیری داشته اند . ترکیب زیبایی و عملکرد در طراحی یک وب سایت کار چندان سختی نیست و تنها نیازمند به همکاری بازاریابان ، طراحان و توسعه دهندگان می باشد .

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید