آشنایی با راهکار های تولید مطلب در رسانه های اجتماعی  


امروزه با گسترش اینترنت و افزایش کاربران آن ، افراد برای انجام بسیاری از کار های روزمره خود از وب سایت های مختلف استفاده می کنند . نوع طراحی سایت و ظاهر وب سایت برای جذب مخاطبین بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد . علاوه بر شیوه طراحی وب سایت ، رسانه های اجتماعی نیز یکی از موثر ترین عوامل در این راستا می باشند . شبکه های اجتماعی در واقع طوری طراحی شده اند که به یکی از بهترین روش ها برای برقراری ارتباط با کاربران تبدیل شده اند. اما آیا می دانید در این رسانه های چه مطالبی را باید منتشر نمود ؟ در این مقاله به بررسی راهکار هایی برای رسیدن به بهترین نتیجه در این زمینه می پردازیم .

آشنایی با راهکار های تولید مطلب در رسانه های اجتماعی


1.    از تولید و تهیه محتوا برای بارگذاری در رسانه های اجتماعی هدف داشته باشید و برای به تحقق رسیدن اهداف تان مطالب را منتشر نمایید .
2.    ثبات در تولید محتوا و در دست داشتن بازه زمانی مشخص برای منتشر نمودن تصاویر و مطالب یکی از مهم ترین اصول در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی می باشد . در فرآیند تهیه محتوا همیشه از کپی کردن مطالب بپرهیزید چراکه این امر موجب تکراری به نظر رسیدن وب سایت شما می شود و عملا طراحی سایت شما ، کاربران خود را از دست می دهد ، از این رو ارزش مطالبی که خودتان تولید می کنید بسیار بیشتر می باشد . به بیان دیگر هیچ گاه کیفیت را فدای کمیت نکنید .
3.    مطالبی را منتشر نمایید که مخاطب را به خود جذب نماید و آن را برای دوستان خود به اشتراک بگذارد .
4.    تیتر مطالب یکی از با ارزش ترین عوامل در موفقیت یک وب سایت می باشد . با در دست داشتن تیتر های جذاب کاربران بیشتری را جذب خواهید نمود از این رو بهترین تیتر ها را برای متونی که می خواهید در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید ، انتخاب کنید .
5.    حتما در پایین مطالب تان دکمه ای برای به اشتراک گذاری قرار دهید تا کاربرانی که می خواهند تصویر یا متنی که توسط شما به انتشار گذاشته شده است را منتشر نماید ، زمان زیادی را برای یافتن راهی برای آن صرف نکند . مناسب ترین مکان برای این دکمه ، انتهای مطلب تان می باشد .
6.    ممکن است این جمله را شنیده باشید که ارزش یک عکس می تواند برابر با صد ها کلمه باشد . از این رو در مطالب خود از تصاویری با کیفیت ، زیبا ، بزرگ ، مفهومی و متناسب با متن استفاده نمایید . مطالبی که در آن ها تصویر وجود دارد در مقایسه با مطالب بدون تصویر ، کاربران بیشتری را به خود جذب می کند .

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید