جهت محبوب سازی سایت خود برای موتورهای جستجو از کلمات کلیدی در متن ها و تصاویر استفاده کنید.

سایتتان را مورد تأیید موتورهای جستجو بسازید

با اتمام طراحی وب سایت و تکمیل شدن آن بسیاری از طراحان با نتیجه رتبه سایت در موتورهای جستجو دچار مشکل هستند ، و این نتیجه از آن نشات گرفته است که سایت را براساس اصول و قوانین موتورهای جستجو طراحی نکرده اند . مهمترین چیز برای موتورهای جستجو کلمات کلیدی محتوای وب سایت است ، در هنگام طراحی سایت باید حتماً خواسته های بازدید کنندگان را مد نظر قرار داد ، چون این کلمات کلیدی ، محتوا و خواسته های بازدید کنندگان است که رتبه سایت شما را بالا می برد.
یکی از مهمترین موارد برچسب های عنوان  هستند که اولین چیزی که موتورهای جستجوبه آن توجه می کنند همین برچسب یا متا تگ ها هستند که هم موتور جستجو و هم کاربر را راهنمایی می کنند تا بهتر مفهوم مطالب را متوجه شوند .
توجه کنید که قبل از عنوان اصلی صفحه وب حتما از breadcrumbs استفاده کنید ، این ها لینک هایی هستند که در لینک های داخلی وب قرار می گیرند و صفحه وب را به گروهی از لینکها متصل می کند . و دیگر اینکه از کلید واژه به عنوان اهرم بین متن و لینک آن استفاده کنید ، از کلمات کلیدی برای نام گذاری تصاویر استفاده کنید و کلمات طولانی را به وسیله خط رابط بین کلمات از هم جدا کنید . شما می توانید صفحه اصلی وب خود را به صفحات دیگر سایت که مهم هستند متصل و لینک کنید زیرا لینک های داخلی می تواند تأثیر زیادی در رتبه سایت شما داشته باشد  . وجود نقشه سایت به مرورگرها این اجازه را می دهد که زمان جستجو تمام صفحات سایت شما را پیدا کنند برای این کار می توانید از ابزار رایگان XML بهره ببرید .در نقشه سایت می توانید تغییرات فرکانس و اولویت برچسب ها را انجام دهید . اولویت این برچسب ها اهمیت صفحات وب را در مرورگرها مشخص می کند . با بهینه سازیسایت (بهینه سازی وب سایت) این فرصت را به بازدید کنندگان می دهید که به مشتریان سایت شما تبدیل شوند و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بالا رود.

بعد از طراحی سایت (طراحی وب سایت) محتوای سایت (وب سایت) خود را به طریقی که مورد تایید موتورهای جستجو باشد تنظیم کنید. با برچسب گذاری مطالب صفحات وب، بهینه سازی سایت (بهینه سازی وب سایت) را نتیجه بگیرید.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید