طراحی سایت


اینترنت یکی از روش های اصولی  تبلیغات

در حال حاضریکی از روش های تبلیغات از طریق اینترنت  انجام می‌شود. هر شرکت یا سازمان یا فرد می‌تواند در شبکه یک آدرس داشته و از این طریق حضور جهانی داشته باشد. از آنجائیکه تبلیغ در گوگل ، منبع اصلی درآمد شرکت گوگل می باشد، سرویس های تبلیغاتی متفاوتی از سوی این شرکت ارائه شده است که در این میان، گوگل ادورز اصلی ترین سرویس تبلیغ در گوگل به شمار می رود. تبلیغ در گوگل این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد که علاوه بر به نمایش درآمدن وب سایتشان در نتایج جستجو برحسب رتبه ای که الگوریتم های گوگل به آن ها اختصاص داده، بتوانند سایت خود را در همان صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل برای کاربرانی که خدمات و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار و وب سایت آن ها را جستجو می کنند، به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.

تبلیغ در گوگل راهی موثر در صرفه جویی  در هزینه


تبلیغ در گوگل  به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت‌هایشان بر حسب رتبه‌ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ها اختصاص داده است در نتایج جست‌جو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل برای کاربرانی که جست‌جوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت‌های مختلف به نمایش بگذارند. در تبلیغ در گوگل صاحبان وب‌سایت‌ها می‌توانند با هزینه‌هایی به نسبت کم وب‌سایت و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهند. ممکن است شما در نتایج جست‌جو جایگاه خوبی نداشته باشید اما اگر به وب‌سایت و قابلیت تجاری خود اطمینان دارید می‌توانید با قدری هزینه در اولین صفحهٔ نتایج جست‌جو حتی اولین وب‌سایتی باشید که کاربر با آن مواجه می‌شود. باقی کار با شما و کیفیت وب‌سایت و خدمات‌تان است که باید اعتماد مشتری را بتوانید جلب کنید.

اینترنت یکی از روش های اصولی  تبلیغات


در تبلیغات گوگل چه زمانی مبلغ از حساب ما کم میشود؟


در روش تبلیغ در گوگل،  گوگل جهت نمایش دادن تبلیغ از حساب کسی که تبلیغ داده است مبلغی کم نمی‌کند و فقط موقعی مبلغ کلیک را کم می‌کند که کاربر روی تبلیغ کلیک کرده و به سایت منتهی شود. همچنین اعدادی که گوگل جهت هر کلیک از حساب کم می‌کند یک عدد ثابت و مشخصی نیست و با موقعیت تبلیغ، نوع لغت و چندین پارامتر دیگر تغییر می‌کند و ممکن است در یک روز اعداد متفاوتی از یک حساب کم شود تبلیغ در گوگل دارای محدودیت زمانی نبوده و تا زمان پایان اعتبار شما نمایش داده می شود. در هر زمان امکان تغییر در متن و کلیدواژه های انتخابی و همچنین افزایش و یا کاهش هزینه کلیک وجود دارد. در تبلیع در گوگل  پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک و ورود کاربر به سایت شما محاسبه خواهد شد و نمایش تبلیغ در گوگل کاملا رایگان است. قابل ذکر است که سیستم تبلیغات گوگل به IP حساس بوده و چنانچه یک کاربر چندین بار بر روی تبلیغ شما کلیک کرده و وارد سایت شما شود، تنها به ازای یک کلیک از شما هزینه کسر خواهد شد.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید