طراحی سایت


در حالی که یک ابزار تجزیه و تحلیل چگالی کلمه کلیدی می تواند مسائل آشکار برجسته را بررسی کند، راه دیگری برای به دست آوردن درک چگالی کلمه کلیدیوجود دارد که به نوع شروع ( یا ساقه ) از عبارات مشترک و نیز به عملکرد برجسته ما در جستجوگرها نوار ابزار بستگی دارد.

بنابراین برای سایت ما،  چیزی شبیه به ابزار قطار SEO ( برای آموزش و ابزار جستجوگرها ) و سپس کلید برجسته را تایپ کنید.

که به صورت بصری هر وقوع کلمه، که به نوبه خود آن را برای برجسته شدن آسان تر کرده است، در مناطق مشکل متراکم کلمه کلیدی ( برای بسیاری از سایت ها ، این اغلب چیزهایی مثل ناوبری و بخش های تکراری خودکار تولید صفحات ) برجسته خواهد شد .

در برخی از موارد مشابه نسبتا طبیعی است که می تواند جای یک کلمه مشکل وجود دارد ( شما می توانید برخی از ایده هایی برای جایگزینی با خواندن کپی در وبسایت های رقیب ، خواندن مرتبط با پست های وبلاگ و انجمن ها ، و با رفتن به سایت هایی مانند Thesaurus.com ) است.

در برخی موارد مشابه جایگزینی امر ساده ای نیست و و در آن موارد بهترین عملکرد تلاش برای سادگی جملات در امری است که شما می توانید از کلمات دورتر استفاده کنید اما لغات مرتبط یا مشابه ساختار جمله باشد.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید