در نوامبر سال 2003 گوگل به روز رسانی عظیمی انجام داد ،این بروز زسانی در جهت الگوریتم های رابط جستجو که در جامعه جستجوگرها به عنوان به روز رسانی فلوریدا شناخته شده بود. این به روز رسانی روزانه کار را برای جستجوگرها سخت کرده است. قبل از این، اشاره ای به زمان در صفحه راهنمایی های بهینه سازی سایت از SEO،صداهای زیادی شبیه به این: " از کلمات کلیدی خود منحصرا استفاده کنید." اما این به روز رسانی در چگونگی کار بر روی صفحه بهینه سازی این نسخه ها تغییر ایجاد کرده است.

"بیش از بهینه سازی" = اسپمی
چگالی کلمات کلیدی اندازه گیری ارتباطی است البته بی فایده است بنابراین تکرار بیش از حد در یک استراتژی جستجوگرها موثر نیست. اکثر صفحات (قبلا بالا رتبه بندی شده) و سایتهایی را که با استفاده از کلمات کلیدی بیش از حد و کاملا فیلتر شده هستند خارج از نتایج جستجو هستند.

در سال 2012 گوگل نورد از یکی دیگر از طبقه بندی های کلمات کلیدی در صفحه استفاده کرده است در زمانی که آنها به روز رسانی پنگوئن را انجام داده بودند. این عملکرد صفحات متراکم کلمات کلیدی را گاهی حتی بیشتر از آنچه باید از نتایج جستجو فیلتر می کند. در باب این تصویر، گوگل این تصویر را به عنوان مثالی از این مشکل صفحه به اشتراک گذاشته است ( شما می توانید بر روی تصویر کلیک کرده و سایز بزرگتری از آن ببینید ).

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید