فراتر از دایرکتوری ها، بسیاری از وبلاگ ها و وب سایت های دیگر که در مورد موضوع آنها بحث کردیم. آیا این روش های شما می تواند به تجدید نظر منافع سرمقاله کمک کند؟

ما لیستی از 101 ایده های لینک ساختمان های مختلف را آماده کرده ایم. و به جای انتشار آنها در اینجا، به نظر بهتر رسید که در لینکه آنها را لیست کنیم. همانطور که شما می توانید لیست را مشاهده کنید، بسیاری از ایده های خلاق دیگران عجیب و غریب هستند، و برخی از آنها کاملا سودآور!

در روزهای بعدی ، بحث می کنیم که راهای آسانی برای ایجاد محتوا که دیگران خود را به شمالینک کنند - شما را از نیاز به انجام بارهای از legwork درخواست از لینک از وبسایت های دیگر را نجات دهد.

 

لینک قاتل ابزارهای ساختمان

توپی یاب

یکی از مقالات پژوهشی که دیروز اشاره کردیم (منابع معتبر در یک محیط لینک دار [PDF]) مورد بحث هاب موضعی و مقامات است. ما ابزار جستجوگررا ایجاد کرده ایم به دلیل اینکه حق بیمه برای مشترکان به نام Hub یاب، که به شما کمک می کند تا سایت ها را با لینک در بسیاری از وب سایت های رقابتی برتردر رتبه بندی قرار دهید. تئوری پشت پرده این است که این صفحات اغلب منابع صنعت و در صورتی که در بسیاری از وبسایت های رقیب لینک یک فرصت خوب برای آنها خواهد بود تمایل به لینک شدن در سایت شما نیز وجود دارد.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید