>
اطلاعیه شرکت نونگار پردازش <

اطلاعیه شرکت نونگار پردازش

احتراماً، به استحضار میرساند که :

شخص یا اشخاصی با جعل مدارک ثبتی و هویتی و پروانه کسب شرکت ثبتی اینجانب ( نونگار پردازش ) و همچنین استفاده از نام شخص بنده ( علی منتظری ) در سمت مدیریت عامل شرکت با استفاده از سایت اینترنتی www.irinvestcompany.digital اقدام به کلاهبرداری در پوشش سایت سرمایه گذاری در ارز رمزها نموده اند و با عنایت به استفاده از نام و آدرس و جعل اطلاعات هویتی شرکت نونگار پردازش متأسفانه مال باختگان زیادی روزانه به ما مراجعه حضوری دارند

شایان ذکر است مراتب به قوه قضاییه و پلیس فتا و کلانتری و اتحادیه کسب و کار و اینستاگرام نیز مستنأ اعلام شده است وسایت ایشان فیلتر شد ولی متأسفانه به راحتی با یک آدرس اینترنتی دیگر اقدامات کلاهبرداری خود را ادامه میدهند !
پرواضح است این مجموعه ( ir invest ) هیچ ارتباطی به شرکت نونگار پردازش و مدیریت آن ( علی منتظری ) ندارد و هیچ مبلغی نیز به حسابها و درگاه ها و کارت خوان های شرکت یا مدیریت یا ... نونگار پردازش واریز نشده است . ظاهرأ از طریق صرافی برج پردیس دور میدان صادقیه مبلغ را به ارز رمز تبدیل و منتقل مینمایند . برخورد روزانه با مالباختگانی که به آدرس ما مراجعه میکنند و واقعیت موضوع را مطلع میشوند واقعأ دردناک است از همین رو خواهشمند است این خبر را منتشر نمائید !

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید