طراحی سایت


طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی سایت حرفه ای


نونگار شرکتی است ذاتأ نرم افزار نویس این بدین معناست که عطف نیاز کارفرمایان خود اقدام به طراحی و تولید نرم افزار می نماید و نکته مهم اینکه برای تولید نرم افزار هیچ محدودیتی بر روی زبان برنامه نویسی asp یا php ندارد .
متین است به این چند نکته نیز اشاره کنیم که :

طراحی سایت   طراحی سایت نونگار رسمأ 17 سال است که فعالیت مستمر دارد که ماحصل آن  طراحی سایت   اجرای بیش از 3000 پرتال داخلی و خارجی است که در ذیل اسامی تعدادی از کارفرمایان نونگار به استحضار رسانیده می شود . .
طراحی سایت نونگار در دو دفتر مجزا، یکی طراحی سایت و اجرا و یکی پشتیبانی فنی فعالیت می کند و همانطور که به این موضوع واقف هستید در صنف ما کمتر شرکتی هست که بیش از 20 نفر در دفتر پشتیبانی آن فعالیت داشته باشند . پرواضح است برای رویت دفتر پشتیبانی نونگار فقط کافیست بدون هماهنگی به آدرس : تهران – ستارخان – ابتدای شادمان – پلاک 425 – واحد 2 مراجعه نمائید .

یکی از مهمترین دلایل ایجاد سایت، نمایش سایت با توجه به کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگل است، در این مورد نیز نونگار نفر اول کلمه کلیدی " طراحی سایت " و " طراح وب سایت " است . قاعدتأ شرکتی که خودش اولین نمایش را دارد می تواند از همین روش برای کارفرمایان خود استفاده نماید ولی شرکت یا شخصی که خودش نتوانسته با کلمات کلیدی مربوط به خودش نمایشی در رتبه های بالای گوگل داشته باشد، به جرأت می توان گفت که : نمی تواند چنین ادعایی را برای کارفرمایان خود داشته باشد چرا که اگر علم این کار را داشت ابتدا برای سایت خودشان بکار می بست.

منبع: واحد تحقیقات و توسعه نونگار

نکته : کلیه شرکتهای هولدینگ نونگار در انتهای پروژه سورس کامل پروژه را به سفارش دهنده تحویل می نمایند لذا ممکن است بدون اینکه نونگار متوجه شود، سفارش دهنده توسعه سایت را توسط پیمانکار غیر ادامه دهد و ایشان نام نونگار در فوتر سایت را تغییر دهد !

(طراحی سایت و طراحی وب سایت و سئو سایت)

آخرین نمونه کار های طراحی سایت

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو-سئو وب سایت-بهینه سازی وب سایت