همانطور که می دانید سایت مجموعه ای از صفحات وب است که دارای تصاویر، ویدئو و فایل های دیجیتال می باشد. اطلاعات موجود در وب سایت بر روی سرور میزبانی می شود که از طریق اینترنت برای تمامی افراد فارف موقعیت جغرافیائی ایشان قابل دسترسی می باشد. تمامی وب سایت ها در World Wide Web شبکه جهانی قرار می گیرند که کل اطلاعات آنها نیز در سراسردنیا قابل دسترس خواهد بود.

دلایل بسیار ی وجود دارد که چرا شما باید یک وب سایت داشته باشید. برخی از این دلایل در متن زیر به این واقعیت دنیای امروزی اشاره دارد در ذیل اورده می شود و در مقاطعی مثل مسئله کرونا خیلی بیشتر این ضرورت خودانمائی میکند.

جذب مشتری در تجارت آنلاین

ساخت و طراحی وب سایت بهترین راه برای کامل کردن طرحهای بازاریابی در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توان به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کارتان به شیوه ای جدید اطلاع رسانی کنید و از آنها بخواهید با شما بیشتر آشنا شوند و رزوه کاری و تنوع خدماتی شما را ببینند .

آموزش تجارت آنلاین در طراحی سایت

یک سایت همچنین میتواند برای بینندگان خود نیز بخش آموزشی ایجاد کند و اطلاعات مربوطه را ، می تواند به متقاضیان خود از طریق وب سایت آموزش دهد چرا که آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت. حال آموزشها در چه مقاطعی باشد و یا برای چه سنی میتوانند با تکنیکهای نمایشی مختلف ارائه شود .

مزایای وب سایت

سئو در تجارت آنلاین

شرکت هایی که به دنبال موقعیتهای مناسب در موتور جستجو هستند، با استفاده از راهکارهای موجود (با توجه به مطالبی که در مقالات قبل ذکر شده است)به این هدف دست پیدا خواهند کرد.این امر به سایت مورد نظر کمک زیادی میکند تا در معرض دید قرار بگیرند.

دنیای سئو ر قابت بین ارائه دهنده خدمات متشابه بسیار تنگا تنگ و تکنیکال است . شرکتهای مدعی سئو همچون نونگار پردازش بیرقدار خدماتی نوین هستند و شرکتهای زیادی نیز به روشهای سنتی و آزمایش شده اعتقاد دارند . معذالک این مهم می بایست با دقت رصد و انجام شود .

در دسترس بودن با تجارت آنلاین

داشتن یک وب سایت به بهتر شدن کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد.استفاده از اینترنت برای خرید به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کنندو در فروشگاه های آنلاین خرید خود را به راحتی انجام دهند. اگر چه رقابت آنلاین وجود دارد اما صاحبان کسب و کار و یا نمایندگان آنها همیشه به صورت آنلاین برای خدمات بهتر به مشتریان 24 خود است.

منابع و ماخذ منافع تجارت آنلاین

وب گردی به متقاضیانی که به وب سایت شما مراجعه میکنند کمک می کند تمامی اطلاعات مورد نظرشان را در زمینه بهتر شدن کسب و کارشان به آنها ارائه نمایید. همه ی متقاضیان ترجیح میدهند که به سرعت به اطلاعات مورد نظرشان برسند. از چه سایتی و چه محتوائی و چگونگی استخراج بسیار حائذ اهمیت است .

تعامل با مشتریان در تجارت آنلاین

کسانی که تجارت الکترونیک میکنند از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند و از طریق پایگاه اطلاع رسانی، نظرات، چت روم و ... می توانند با متقاضیان خود در تماس باشند. این امر نشان دهنده حائز اهمیت بودن صاحب وب سایت به متقاضیان خود است و یکی از بهترین روشها برای نگه داشتن متقاضیان و مشوق بازگشت آنها می باشد. ایجاد کال سنترها و پشتیبانی های 24 ساعته بسیار موثر خواهد بود حتی به صورت ربات هوشمند برای ایجاد تجارت آنلاین به کمک طراحی سایت .

در دسترس بودن با تجارت آنلاین
احترام به مشتری

احترامی که یک شرکت برای مشتریان و کارفرمایان خود قائل است،یکی از نکات بسیار مهم در یک تجارت الکترونیک موفق است.هر متقاضی باید در مورد شرکتی که به وی خدمات می دهد اطلاعات کافی داشته باشدو شرکت مذکور نیز با محصولات و خدماتی ارائه می دهد که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به نیازهای آنها پاسخ می دهد.

اطلاع از نظر مخاطبان

با استفاده از این راهکار صاحبان یک سایت می توانند سایت خود را به صورتی مدیریت نمایند که مد نظر مخاطبان آنها است و بر اساس نیاز و خواسته ی آنها کسب و کار خود را رونق ببخشند. ایجاد قابلیتی برای ثبت نظر مشتریان و انتشار بعد از تأیید مدیر سایت می تواند این صداقت گفتار و عمل را به مشتری ثابت کند

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید