هدف ما در این مقاله در ایجاد یک وب سایت حرفه ای این است که به شما کمک کنیم چگونه بدون ایجاد مهارت در برنامه نویسی طراحی سایت شخصی انجام دهید.
در گذشته، اگر می خواستید طراحی سایت شخصی ایجاد کنید، باید HTML ، CSS یا سایر روش های کد نویسی را یاد بگیرید تا این امر محقق شود، که ممکن است معادل یادگیری یک زبان کاملاً جدید باشد. این روش بسیار وقت گیر بود و هر کسی توان یادگیری آن را نداشت. خوشبختانه زمان تغییر کرده است و اکنون اگر می خواهید طراحی سایت شخصی داشته باشید می توانید خودتان دست به کار شوید. مقاله آموزش طراحی سایت نیز می تواند به شما کمک کند.

وب سایت شخصی

وقتی مردم با خود فکر می کنند "خوب ، من دوست دارم طراحی سایت شخصی خودم را ایجاد کنم" بسیاری از آنها تبلیغات اینستاگرامی یا یوتیوب را در مورد طراحی سایت و اینکه چقدر عالی صحبت می کنند به خاطر می آورند. اما آنها به دو دلیل ممکن است راه مورد علاقه شما برای ایجاد وب سایت نباشند:

1. هزینه این افراد زیاد است. در حالی که نسخه های رایگان وجود دارد، البته ما آن را برای وب سایت های حرفه ای توصیه نمی کنیم.
2. قابل تنظیم نیستند. شما می توانید تغییرات زیادی در سایت خود با بهترین شرکت طراحی سایت انجام دهید، اما اغلب این افراد سهولت استفاده را برای کنترل سفارشی سازی کامل معامله می کنند.

با این وجود، ما راهنمای گام به گام در مورد چگونگی ایجاد وب سایت خود با سازندگان وب سایت در ادامه ارائه میدهیم. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت وارد شوید.

وب سایت شخصی

امکانات وب سایت شخصی

وب سایت خود را با وردپرس بسازید. مزایای وب سایت شخصی با وردپرس شامل موارد زیر میشود:

• آسان برای استفاده
• همراه با پشتیبانی مشتری
• به روز رسانی ها و امنیت برای شما انجام می شود
• استفاده رایگان (فقط باید هزینه میزبانی وب ارزان را بپردازید)
• کنترل کامل بر طراحی وب سایت شما
• به راحتی ویژگی ها را با تم ها و افزونه ها اضافه کنید

وردپرس رایگان است. فقط باید هزینه میزبانی را بپردازید. نونگار پردازش علاوه بر طراحی سایت میزبانی سایت شما را نیز قبول میکند.
طراحی سایت با وردپرس به شما کنترل کامل وب سایت شما را می دهد. با افزونه ها، می توانید تقریباً هر وب سایتی را بدون یادگیری نحوه کدگذاری ایجاد کنید. اگر کمی برنامه نویسی یاد بگیرید، قطعاً می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید!
حتی اگر ساعت ها و ساعت هایی را صرف کنید تا همه HTML ، CSS ، Javascript و PHP را بیاموزید تا بتوانید یک وب سایت با کد ایجاد کنید ، نوشتن تمام آن کد هنوز ساعت ها و ساعت ها طول می کشد. بنابراین حتی افرادی که استاد برنامه نویسی وب سایت هستند، دوست دارند حداقل از چیزی مانند وردپرس استفاده کنند تا در زمان زیادی صرفه جویی شود.

قالب سایت شخصی

از آنجا که وردپرس 30 درصد از اینترنت را تأمین می کند ، بیش از 11000 قالب مختلف و 50 هزار افزونه مختلف وجود دارد که همه آنها به این معنی است که می توانید تقریباً بدون نیاز به کد نویسی هر کاری را انجام دهید.
سایر سازندگان وب سایت محدود هستند به این دلیل که آنها به اندازه وردپرس قالب و افزونه ندارند اما به دلیل ماهیت خود، می توانند به شما اجازه دهند کارهای زیادی انجام دهید بنابراین احتمال خرابی یا اختلال در وب سایت به دلایل فنی کمتر است.

امکانات وب سایت شخصی

نمونه سایت شخصی

در ادامه چگونگی راه اندازی یک نمونه سایت شخصی با وردپرس را بیان میکنیم:

مرحله 1: یک نام دامنه و میزبانی وب سریع و ایمن را انتخاب کنید.

مرحله 2: ورد پرس را تنظیم و نصب کنید.

مرحله 3: وب سایت وردپرس خود را سفارشی کنید.

یک تم را انتخاب کرده و سفارشی کنید. با استفاده از وردپرس، می توانید هر جنبه ای از وب سایت خود را مانند دکمه ها، متحرک های متن، طرح های رنگی، تصاویر پس زمینه و موارد دیگر سفارشی کنید.

مرحله 4. یک صفحه جدید به وب سایت خود اضافه کنید.

اگر می خواهید یک صفحه " درباره ما " ، " خدمات " یا یک صفحه " تماس با ما " به وب سایت خود اضافه کنید به داشبورد وردپرس خود بروید نشانگر را روی "Pages" نگه دارید و روی "افزودن جدید" کلیک کنید سپس عنوان و متن اصلی خود را وارد کنید، صفحه جدید وردپرس را اضافه کنید. پس از اتمام کار، فراموش نکنید که روی دکمه انتشار کلیک کنید یا اگر برای انتشار آماده نیستید حداقل پیش نویس را ذخیره کنید.

مرحله 5. افزودن صفحات به منو

برای ایجاد منو در بالای وب سایت، کافی است بر روی Appearance در داشبورد حرکت کرده و بر روی Menus کلیک کنید. کنون، کافی است یک نام به منوی خود بدهید و روی ایجاد منو کلیک کنید.

مرحله 6. تغییر عنوان وب سایت شما

برای تغییرعنوان در وب سایت خود ، به داشبورد وردپرس> تنظیمات> عمومی بروید. سپس چند جعبه در بالا مشاهده می کنید تا عنوان و برچسب خود بنویسید.

نمونه سایت شخصی
کلام آخر

اگر شما به دانش برنامه نویسی مسلط نیستید و قصد طراحی سایت شخصی دارید بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما وردپرس است. تیم توسعه و پشتیبانی شرکت طراحی سایت نونگار پردازش دوره های آموزشی هم برگزار میکند.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید