در زندگی امروزه و زندگی به اصطلاحا دیجیتالی در اختیار داشتن سایت برای کسب و کارها به شدت مورد نیاز است و همانند یک مغازه در فضای حقیقی است و اصلا هم فرق نمی کند که شما یک کسب و کار بزرگ داشته باشد که یا کوچک و این را بدانید که شما برای این که شروع به کسب و کار کنید باید سایت بزنیم وگرنه از فرصت های زیادی را از دست داده اید.

طراحی سایت اختصاصی در تهران می تواند آغاز یک برنامه ریزی درست و دقیق برای رشد کسب و کار باشد و کسب و کار شما را متحول کند و تغییرات جدی و بزرگی در درآمد شما ایجاد کند کسانی که در شبکه های اجتماعی کسب و کار دارند باید برای اعتماد سازی و آسان سازی فروش سایت داشته باشد تا کاربران به آسانی وارد صفحه شوند و خرید خود را انجام دهند و فضای دیجیتال برتری که نسبت به بقیه فضا ها دارد، این است که فروش در آن نه محدودیت زمانی درد و نه مکانی شما در هر زمان و در هر حالی که باشید می توانید فروش داشته باشید بدون اینکه خودتان حتی آنلاین باشید و این خیلی فوق العاده است.

اگر می خواهید از تبلیغ در فضای نت بهره ببرید، سایت شما باید منبع و محلی برای همه پویش ها قرار گیرد تبلیغ در سایت ها و شبکه های اجتماعی و تبلیغ در فروم و در اپلیکیشنهای موبایلی وابسته به سایت هستند و اگر شما سایت و صفحه فرود خوبی نداشته باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد هیچ کدام از این تبلیغات نتیجه نخواهد داد و کار و زحمت شما بیهوده خواهد بود.

طراحی سایت شرکت نونگار در تهران

یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

- طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی واکنش گرا به این معنی است که سایت در هر صفحه های که باز شود به خوبی نمایش داده شود و اینگونه نباشد که در کامپیوتر خوب باشد اما در موبایل به خوبی نمایش داده نشود و باید به سایز هر دستگاهی دقت شود و در طراحی سایت لحاظ گردد تا کاربران به آسانی به سادگی بتوانند به راحتی در هر نمایشگری از آن استفاده کنند الان که استفاده از موبایل افزایش یافته و خیلی ها سایت را در موبایل خود باز می کنند باید طوری سایت طراحی شده که در موبایل به طور زیبا و با گرافیک قشنگ به نمایش گذاشته بشه و اینگونه نباشد که فقط برای سیستم طراحی بشه بلکه برای موبایل هم باید لحاظ بشه .

طبق تحقیقات اخیر بیش از 95 درصد کاربران از موبایل برای باز کردن سایت استفاده می کنند، لذا می طلبد که نسبت به نمایش سایت در موبایل دقت کامل صورت بگیرد و اینگونه نباشد که در موبایل سایت بد نمایش داده بشه و کاربر از صفحه شما فرار کند.

- بهینه سازی وب سایت برای مرورگرها

کسانی که وارد صفحه شما می شوند عموما از موتورهای جستجوگر استفاده می کنند، لذا اگر سایت شما بهینه باشد صفحه شما بالا آمده و رتبه خوبی دریافت می کند و به محض اینکه کلمه کلیدی از سایت شما سرچ شود صفحه شما در نتایج اولیه می آید و بهتر در معرض دید کاربران قرار می گیرد و این خیلی خوب است لذا تلاش کنید تا صفحه شما بهینه باشد و برای سئو سایت کار کنید تا در رتبه بندی به نتایج خوبی برسید.  

و یکی دیگر از چیزهایی که باعث تاثیر مثبت در صفحه شما است، این است که محتواهای شما زیبا و جذاب باشد هر چه مطالبی که می گذارید زیباتر باشد کاربر علاقمند می شود و باز هم در صفحات اول قرار می گیرد و اگر کاربر باشما تعامل نداشته باشد و از محتوای شما لذت ببرد، سایت شما رتبه پایین تری دریافت می کند لذا در گام اول کیفیت و جذابیت محتوا را بالا ببرید هم کیفیت متن ها را و هم گرافیک و تصاویر و فیلم های سایت را به شدت بالا ببرید تا کسی که وارد صفحه شما می شود دلش نیاید که زود خارج شود؛ بلکه علاقمند شود که صفحه های مختلف شما را ببیند و محتواهای شما را بخواند و عکس و فیلم ها را ببیند.

طراحی سایت شرکت نونگار در تهران

- سرعت سایت

بیشتر مردم امروزه از نتی که سرعت بالا داشته باشد استفاده می کنند اما باز هم در خیلی از مناطق نت پر سرعت وجود ندارد؛ بنابراین خیلی لازمی است که سرعت صفحه شما بالا باشد که سریع و با هر نوع نتی باز شود و کاربران هنگام باز کردن صفحه شما منتظر نمانند چون کاربر کم حوصله است و سریع از صفحه شما عبور می کنند اگر که دیر باز شود، لذا تلاش کنید تا سرعت را بالا ببرید خیلی از سایت های فروش در دنیا این قضیه را تست کرده اند و به نتایج خوبی دست یافته اند که وقتی سرعت خود را بالا برده اند به شدت فروش آن ها بیشتر شده است و مخاطبان بیشتری وارد صفحه شده خیلی مواقع طرف حوصله ندارد و صفحه شما هم دیر باز می کند ترجیح می دهد که از شما بگذرد .برای آشنایی بیشتر به بزرگترین شرکت طراحی سایت در تهران را مشاهده فرمایید.

- بروزرسانی آسان

چنانچه قبلا هم گفته شد قرار دادن محتواهایی که کیفیت بالایی دارند سبب میشود تا در نتایج گوگل بالا بیاید و رتبه خوبی دریافت کنید اما خیلی از صفحات هستند که به دلیل پیچیدگی که دراند در کنار اینکه هزینه های زیادی می کنند؛ اما بازخورد نمی گیرند و صفحه آن ها محتواهای قبلی را خیلی بد بروز رسانی می کند لذا شما توجه داشته باشید که در این دام نیفتید.

اولین مطلبی که از یک صفحه خوب در ذهن انسان می آید این است که ظاهر آن خوب باشد و طرحی جذاب داشته باشد؛ اما ما غافل از این هستیم که مهم تر از همه این ها این است که سایت کارایی داشته باشد باید بر روی رفتاری که کاربر دارد فکر شود و دقت شود که مخاطب به چه چیزهایی علاقمند است و از چه چیزهایی متنفر است و طبق نیاز و استفاده کاربر صفحه را پیش ببریم نه اینکه سلیقه ما هر طور که هست رفتار کنیم باید به مخاطب و کاربر بها داد و به کاری که انجام می دهد دقت کرد این کار سبب می شود تا شما در کار خود موفق تر باشید.

- پشتیبانی سایت

از نکات مهم دیگر این است که صفحه شما باید یک تیم برای پشتیبانی داشته باشد که به هر شکل ممکن از طریق تلفن ایمیل و یا هر شکل دیگری پشتیبانی کند و به مخاطب کمک کند تا مشکل او برطرف شود.برای دسترسی به مطلب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران سایت در تهران کلیک کنید.

اهمیت رتبه بندی شرکت های طراحی سایت

آن که طراحی سایت حرفه ای و موفقی داشته باشید ، کافی است آن را به شرکت طراحی سایت معتبر و با سابقه بسپارید . هر ساله شرکت های طراحی سایت در هر کشوری رتبه بندی می شوند تا شایستگی و میزان موفقیت آن ها طی سال گذشته ، سنجیده بشود و افرادی که به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایت برای راه اندازی سایت خود می باشند ، می توانند به این رتبه بندی مراجعه نمایند و پس ار بررسی های لازم ، شرکت طراحی سایت مناسب را انتخاب نمایند .

در رتبه بندی شرکت های طراحی سایت به چه نکاتی توجه می شود ؟

1. سابقه ی فعالیت شرکت طراحی سایت
2. ارائه چارت زمانی دقیق و مناسب برای تحویل طراحی سایت
3. دارا بودن گواهی رتبه بندی شرکت های طراحی سایت از شورای عالی انفورماتیک کشور
4. دارا بودن مجوز فعالیت در زمینه ی طراحی سایت از سازمان نظام صنفی رایانه ای
5. داشتن تعرفه ها و قیمت های مناسب طراحی سایت
6. ارائه کنترل پنل به مشتریان و آموزش نحوه ی استفاده از آن در طراحی سایت
7. ارائه ی پشتیبانی و خدمات شبانه روزی به صاحبین طراحی سایت
8. تعداد و کیفیت طراحی سایت های انجام شده توسط شرکت طراحی سایت
9. سئو و بهینه سازی موفق طراحی سایت
10. داشتن خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت

برای مقایسه شرکت های طراحی سایت ، اقدامات زیر را می توانید انجام بدهید :

• سایت های اصلی شرکت های طراحی سایت را بازدید نمایید و از تمام جنبه ها از جمله سرعت باز شدن صفحات ، امکانات و خدمات سایت ، گرافیک و جذابیت طراحی سایت ، نحوه ی چیدمان اسلاید ها ، محتواهای ارائه شده در طراحی سایت و رتبه ی سایت شرکت در گوگل و ... را بررسی نمایید .
• نمونه کارهای شرکت های طراحی سایت را نیز از همه لحاظ بررسی نمایید .
• نظر مشتریان شرکت های طراحی سایت و میزان رضایت آنها را جویا شوید .
• و در آخر شرکت طراحی سایتی که نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت برتری دارد را انتخاب نمایید .

اهمیت رتبه بندی شرکت های طراحی سایت

برای طراحی سایت در تهران نیاز به مشاوره دارید؟

اگر که برای طراحی سایت خود، شناخت بازار و مشتریان هدفتان نیاز به مشاوره دارید به شما پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید در اولین مرحله کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما مشاوره میدهند پس از آن اگر که نیاز به مشاوره تخصصی تر داشته باشید میتوانید تا با هماهنگی به جلسه حضوری بیایید و با کارشناسان ما به صورت تخصصی مشورت نمایید در نهایت میتوانید تصمیم بگیرید تا ایده خود را اجرا کنید. هر چه اطلاعات شما در زمینه بازار هدف بیشتر باشد شانس شما برای موفقیت بیشتر خواهد بود.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

در عصر ارتباطات و اینترنت و طراحی سایت، بسیاری از افراد صاحب کسب وکار به سوی فضای مجازی و اینترنت کشیده شده اند و اکثر افرادی که دارای کسب وکار هستند به سمت داشتن طراحی سایت رو آورده اند و برای همین مقاصد شرکت های طراحی سایت گوناگونی در تهران به وجود آمده است. طراحی سایت تنها برای افزایش سود وبازدهی کافی نیست بلکه درست استفاده کردن و نزدیک شدن به هدف در طراحی سایت بسیار مهم تراست. یکی از مهم ترین مسائل بعد از طراحی سایت اصل پشتیبانی آن است.

برتری بزرگترین شرکت طراحی سایت در مقایسه با سایر شرکت های طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت بزرگ با تحلیل حرفه ی شما و بررسی دقیق آن به طراحی سایتی مرتبط و متناسب برای شما می پردازند. در ادامه پروژه طیف گسترده ای از خدمات را به شما ارائه می دهند تا در میان راه و برخورد با مشکلات احتمالی به بن بست نرسید و بقای سایت شما در رقابت با طراحی سایت های رقبا حفظ شود. همچنین با استفاده از فاکتورهای استاندارد سئو به شما یاری می کنند تا بهترین رتبه های موتورهای جستجو را کسب کنید. به علاوه ارائه گزارش های دقیق از روند وب سایت از جمله خدماتی است که توسط بزرگترین شرکت های طراحی سایت طبق قانون و مقررات طراحی سایت ارائه می شوند.

ویژگی های شرکت های طراحی سایت قدرتمند

بسیاری از افراد برای ارزیابی از خوب بودن شرکت طراحی سایت صرفا به زیبایی سایت های راه اندازی شده توجه می کنند اما زیبایی ملاک اصلی برای حرفه ای بودن سایت نیست به منظور تشخیص یک شرکت طراحی سایت خوب می بایست معیارهای دیگری را نیز مورد بررسی قرار داد. از جمله این فاکتورها خدمات پشتیبانی شرکت مورد نظر می باشد. یک شرکت طراحی سایت باید قادر به ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کارفرما و پشتیبانی های لازم باشد و امکان پاسخگویی به کارفرمایان را توسط تیم حرفه ای آسان سازد. همچنین خدمات بهینه سازی و سئو و به روزرسانی ها را نیز انجام دهد تا سایت به بهترین جایگاه برسد. با بررسی سابقه و قدمت کاری شرکت مورد نظر و همچنین جوایز و تقدیر نامه هایشان می توانید یک رزومه کلی از آن ها داشته باشید.

ویژگی های شرکت های طراحی سایت قدرتمند

خدمات ویژه نونگار در خصوص طراحی سایت در تهران

نونگار در این خصوص خدمات ویژه ای دارد که خدمت مشتریان گرامی ارائه میکند این خدمات شامل موارد زیر میشوند.

1- پشتیبانی فنی

یکی از مواردی که ممکن است ذهن کارفرمایان را مشغول کند این است که اگر پس از طراحی سایت به مشکل بخورند چه کاری باید انجام بدهند در این مورد باید بگوییم که نونگار به مدت یک سال به صورت رایگان به شما پشتیبانی فنی میدهد یعنی هر گونه مشکل فنی که برای شما به وجود آید همکاران ما رفع خواهند کرد.

2- هاست رایگان

یکی دیگر از مزایایی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد هاست رایگان میباشد پلن پایه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و در صورتی که قصد داشته باشید تا پلن خود را ارتقا ببخشید نیاز است تا ما به تفاوت آن را بپردازید.

3- ثبت دامنه

یکی دیگر از مزایای دیگر ما ثبت دامنه رایگان IR برای شما عزیزان میباشد شما میتوانید با عقدقرار داد طراحی سایت تمامی این مزایا را در قرارداد خود دریافت کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید از طریق شماره های تماس و یا فرم درخواست مشاوره میتوانید مشاوره رایگان دریافت کنید.

4- دریافت مشاوره تخصصی

یکی دیگر از خدماتی که شما دریافت خواهید کرد دریافت مشاوره تخصصی از متخصصی ما میباشد که سالیان سال در این بازار تجربه دارند و میتوانند بسیار برای شما کمک کننده باشند.

ملاک ها در انتخاب شرکت طراحی سایت

در انتخاب طراحی سایت ملاک های متعددی می تواند مورد ملاک قرار گیردو مسافت و فاصله مکانی می تواند از ملاک های انتخابی برای مشتریان باشد زیرا که می تواند ارتباط قوی تری را میان کارفرما و مشتری ایجاد نماید. قیمت نیز از دیگر ملاک ها در انتخاب کارفرما و مشخص نمودن شرکت طراحی سایت می باشد. تبحر و اعتباری که شرکت طراحی سایت دارد نیز از دیگر ملاک ها در انتخاب و تعیین شرکت طراحی سایت می باشد

سوالات متداول

1- طراحی سایت در تهران مناسب چه کسب و کارهایی است؟
طراحی سایت مناسب تمامی کسب و کار هایی است چه میخواهید شناخته شوید چه میخواهید محصول یا خدماتتان را بفروشید.
2- چرا باید طراحی سایت انجام دهیم؟
طراحی سایت به شما کمک میکند تا به طیف بیشتری از مشتریان دسترسی داشته باشید و بتوانید محصول یا خدمات خود را بهتر ارائه نمایید.
3- مشاوره نونگار رایگان است؟
بله مشاوره نونگار برای طراحی سایت شما کاملا رایگان میباشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید