طراحی سایت


متخصص سئو کار

با ورود به دنیای اینترنت و تکنولوژی و ایجاد طراحی سایت برای کسب و کارها نیاز به متخصص سئو کار می باشد تا بتواند بر اساس دانش خود سایت را در اولویت گوگل قرار دهند متخصص سئو کار حرف اول را در امور کارهای سایت می زند و در امور طراحی سایت به متخصص سئو کار بسیار نیاز داریم.
وظایف متخصص سئو کار با دانش و تجربه ای که در اختیار دارد باید اقداماتی را انجام دهد تا طراحی سایت مورد نظر بر اولویت گوگل قرار گیرد وظایف متخصص سئو کار بسیار گسترده است و با یکی دو مورد نمی توان بیان کرد.پس در این بخش با ما همراه باشید تا بیش تر با سئو و متخصص سئو کار آشنا شوید.

سئو سایت

سئو سایت Seo یا بهینه سازی برای موتور های جست و جو یکی از مهمترین قابلیت های یک طراحی سایت موفق می باشد. برای این که سئو سایت شما در اولویت صفحه گوگل قرار گیرد و افراد با جستجوی کلمات که مرتبط با کسب و کار شما می شوند با سایت شما رو به رو شوند ، فاکتور های زیادی در سئو سایت وجود دارد از کلمات به کار رفته تا متن ، محتوا و لینک های ورودی و خروجی که قرار داده می شود که یک سئو کار با در نظر گرفتن امور سئو سایت اقدامات مربوطه را انجام می دهد تا سایت شما از گوگل امتیاز بالایی را کسب کند.

طراحی سایت

سئو کار کیست؟

حال ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که اصلا سئو کار کیست؟ سئو کار کسی است که با تلاش و دانش و تجربیات خود اقداماتی را انجام می دهد تا طراحی سایت شما بر روی اولویت گوگل قرار گیرد و رتبه سایت شما بالا بماند در پاسخ این پرسش اصلا سئو کار کیست؟ بهتر است بگوییم که سئو کار با برنامه ریزی هایی که بر روی سایت پیاده می کند باعث می شود تا در نظر گوگل و کاربران سایت شما امتیاز بالایی را داشته باشد.و بر روی اولویت گوگل قرار گیرد.

چگونه سئو کار شویم؟

معمولا افرادی هستند که از خود می پرسند چگونه سئو کار شویم؟ از آنجایی که سئو یک استراتژی می باشد باید هدف خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن هدف برنامه ریزی هایی را انجام دهید. حال اگر از خود می پرسید که چگونه سئو کار شویم ما در پاسخ می گوییم که این کار ها را باید هر روز به صورت روزانه انجام دهید تا به سئو کار حرفه ای تبدیل شوید.

طراحی سایت

سئو کار خوب

سئو کار خوب کسی است که وظیفه ی امور سئو را بر عهده دارد او باید خود را به روز کند و هر قوانین جدیدی که گوگل می دهد و یا ویرایش می کند را شناسایی کند تا به به روز رسانی طراحی سایت بر اساس فاکتور و الگوریتم های جدید گوگل بپردازد.
اقداماتی که یک سئو کار خوب برای تبدیل شدن به سئو کار حرفه ای باید انجام دهید عبارتند از:
•یادگیری مداوم
یکی از کارهایی که سئو کار خوب باید هر روز به صورت مداوم انجام دهید یادگیری سئو می باشد از منابع معتبر استفاده کند و به یادگیری سئو بپردازد سایت هایی مثل MOZ یا backlinko از جمله سایت هایی می باشد که سئو کار خوب می تواند هر روز به آن ها سر بزند و استفاده کند.سئو کار خوب باید سعی کند هر روز یک الی دو ساعت از زمان خود را به یادگیری سئو بپردازد و خود را با جدیدترین متد ها آپدیت کند.

•بررسی نتایج و پیاده سازی یادگیری ها
سئو کار تنها با خواندن سئو و بدون اینکه به صورت عملی انجام دهد به نتیجه ای نخواهد رسید سئو کار خوب خوب باید دست به کار شود و یادگیری خود را به مرحله پیاده سازی برساند. سئو دارای روش های خوب بسیار بالایی است که با انجام روش ها می تواند نتیجه های خوبی را دریافت کند هر روش جدیدی را که آموزش دیدند به پیاده سازی آن بپردازد تا نتیجه را مشاهده کرده و تجربه ای جدیدی برای آن ها رقم بخورد.

•ابزارهای مورد استفاده بر سئو تسلط داشته باشد
اگر می خواهید به سئو کار خوب و حرفه ای تبدیل شوید ، در سئو ابزارهایی وجود دارد که باید بر ابزارهای موجود تسلط داشته باشید و با استفاده از ابزارها در پروژه ی خود استفاده کنید.ابزارهایی مانند google webmaster tools و google analytics جز ابزارهایی می باشد که هر سئو کار حرفه ای باید بر روی آن تسلط داشته باشید.
هر سئو کار خوب باید بداند زمانی که خطایی در گوگل وب مستر تولز ایجاد می شود چگونه به رفع آن پرداخت و یا در گوگل آنالیتیکس به چه صورت رفتار کاربران و یا بازدهی سایت را مورد بررسی قرار دهد.برای مثال زمانی که مقاله ای را در سایت خود قرار داده اید و کلی کار بروی مقاله انجام داده اید اما زمانی که در نتایج جست و جو بالا نمی آید در گوگل آناتیکس می توانید به جست و جوی آن بپردازید و مشکل را پیدا کرده و به رفع آن بپردازید.

•تحلیل و بررسی رقبا
یکی از کارهایی که هر سئو کار خوب باید به آن مسلط باشد تحلیل و بررسی سایت رقبا می باشد تا با بررسی سایت مورد نظر ببینند تا کدام کلمات کلیدی و به چه دلیل در نتیج جستجو بالا هستند تا با انجام کارهای مربوطه به رتبه ی آن ها برساند.

•صبر داشتن در مشاهده نتایج
یکی از ویژگی های یک سئو کار خوب و حرفه ای صبور بودن است سئو زمان می برد و تا بخواهید نتایج حاصل را مشاهده کنید باید صبور باشید علاوه بر این در سئو وسواس بیش از حد نداشته باشید و زود زود به چک کردن کلمات کلیدی و مقایسه با سایت رقیبان نپردازید با صبر و حوصله به جا به انجام کارهای لازم بپردازید.

طراحی سایت

اصول سئو

سئو سایت دارای اصول خاصی می باشند که در این بخش به بیان اصول سئو می پردازیم عبارتند از:
•اصول فنی سئو
شما باید سئو فنی خود را به صورت اصولی انجام دهید چرا که هر اشتباه و مشکلی در اصول سئو فنی منجر به از بین بردن تمام زحمات می شود. مانند تنظیمات دامنه ، ساختار سایت ، سرعت طراحی سایت ، امنیت ، URL ، طراحی ریسپانسیو

•کلمات کلیدی
یکی از مهمترین بخش های اصول سئو سایت داشتن کلمات کلیدی مناسب با سایت می باشد انتخاب درست کلمات می تواند خیلی به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.

•سئو داخلی
بهینه سازی و سئو سایت یکی دیگر از اصول سئو می باشد شما باید به موتورهای جستجو کمک کنید تا راحت تر محتوای شما را درک کند. با قرار دادن عنوان متن و توضیحات متا تیتر اصلی بهینه سازی تصاویر و.... بهینه سازی محتوا می توانید سئو داخلی خیلی خوبی را ارائه دهید.

•سئو خارجی
یکی دیگر از روش های اصول سئو ، سئو خارجی می باشد. تعداد لینک هایی که از یک سایت به سایت های دیگری می دهد یکی از اساسی ترین اصول سئو بک لینک ها می باشد که باعث افزایش رنکینگ سایت می شود.

•بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوایی یکی دیگر از اصول سئو می باشد که به پیدا کردن کلمات کلیدی و تولید محتوا بر اساس اهدافی که برای کسب و کار خود مشخص کرده اید انجام می شود انجام این کار در یک بازه ی زمانی که ترافیک سایت شما را بالا می برد بازاریابی محتوایی می باشد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید