آموزش سئو سایت خبری

یکی از کاربران سوالی بدین شرح پرسیده اند که لازم دانستیم در مورد آن شرح اجمالی بدهیم که اگر این مسئله برای شخص دیگری هم سوال بود رفع و رجوع شود و بتوانیم اندکی سهم در آموزش طراحی سایت و سئو سایت داشته باشیم. سوال به شرح زیر می باشد. خبر مهمی را امروز دربخشی از طراحی سایت خود گذاشته ایم پس از چند روز حاشیه هایی از آن خبر نیز به دستمان می رسد آیا برای خبرهای جدید احتمالی و یا حاشیه های آن صفحه ای جدید با متن جدید قرار دهیم یا همان خبر اولی را به روز رسانی کنیم؟

در جواب سوال باید بگوییم که اگر خبر مهمی را در سایت گذاشتید که امکان حاشیه یا خبرهای جدید در مورد آن زیاد می باشد به آن یک صفحه جداگانه اختصاص دهید تا در صورت لزوم بتوانید مطالب حاشیه ای را اضافه کنید. همچنین اختصاص دادن هر صفحه به یک خبر باعث می شود مخاطبین شما مطالب و اخبار را به نحو مؤثرتری دنبال کنند و این به سئو سایت شما کمک می کند. لینک دادن خبرها به سایر سایت ها در رتبه بندی سایت و نیز در سئو سایت بسیار مؤثر می باشد بنابراین در صورتی که خبر مهمی در سایت ها دست به دست می شود بهتر است به آنها لینک دهیم تا کاربران زمان بیشتری را در سایت ما بگذرانند در غیر این صورت سایت را رها می کنند و به سایت دیگری با مطالب بهتر و لینک دهی بیشتر می روند.

ما به کاربرانمان و نیز به کسانی که در طراحی سایت دستی دارند توصیه می کنیم که در وب سایت خود اگر خبر جدید و یا دنباله داری از اخباری که قبلا در وب سایت خود منتشر کرده اند به دستشان رسید صفحه قبلی یا همان صفحه ای که اولین بار خبر مورد نظر را در آن منتشر کرده اند را بازنویسی کنند و یا در صورت بودن جای خالی خبر جدید را به خبر قبلی بیفزایند این باعث می شود تا در مطالبتان نوعی انسجام به چشم بخورد و خواننده بتواند با خواندن آن دیگر نیازی به سایر سایت ها نداشته باشد و نیز رتبه شما در سایت بالا رود.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید