بهینه سازی سایت و سئو سایت را می توان از طُرق مختلفی انجام داد ولی برای سئو اصولی سایت بهتر است از کارشناسان سئو و طراحی سایت کمک بگیریم. اما در این نوشتار از مباحث آموزش طراحی سایت به معرفی چند ابزار که می تواند در سئو سایت به شما کمک کند می پردازیم. سئو سایت به شما کمک می کند که هم رتبه سایت خود را ارتقا بدهید و هم ترافیک سایت شما تا حد قابل توجهی افزایش یابد. نکته ای که به مانند همیشه و طبق یک عادت خوب باز هم تأکید می کنیم این است که این گفتار به این معنی نیست که محتوا را کم اهمیت تلقی کنید و الگوریتم های گوگل به سمتی پیش می روند که روز به روز اهمیت محتوای سایت در مقابل کلمات کلیدی بیشتر شود.

سئو سایت و بهترین ابزارها 

ابزارهای مختلف سئو سایت


در سئو سایت چند عامل می تواند باعث موفقیت شما شود که تجربه مهم تر از همه آنهاست. اما برخی دیگر از این ابزار ها که می توانند سرعت صفحات سایت و زمان را بهبود بخشیده و کمک شایانی به سئو سایت شما کنند زیرا بدون شک سرعت سایت یکی از عوامل مهم در سئو طراحی سایت است. دقت کنید که قبل از استفاده از ابزار زیر سایت خود را به بهترین نحو بهینه سازی کنید و کلمات کلیدی مناسب و مرتبط را برای سایت خود انتخاب کنید. در مورد کلمات کلیدی و شاخصه هایی که باید داشته باشند، در مقالات دیگر توضیح دادیم و در این نوشتار نیز به برخی از ابزارهای مهم در انتخاب کلمات کلیدی می پردازیم.


ابزار گوگل ادوردز در سئو سایت


این ابزار که معادل کامل آن Google AdWords Keyword Tool می باشد را می توان شناخته شده ترین ابزار در انتخاب کلمات کلیدی نامید. در این مورد مقاله ای را به صورت تخصصی در بخش مقالات قرار داده ایم و نحوه استفاده از گوگل ادوردز را برای شما بیان کرده ایم. با کمک این ابزار می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را آنالیز کرده و کلمات پیشنهادی گوگل را نیز مشاهده کنید.

سئو سایت و بهترین ابزارها 

ابزار کیوردSpy در سئو سایت


این ابزار نیز که نام کامل آن KeywordSpy می باشد از دیگر ابزارهایی است که برای بررسی و تحلیل کلمات کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از این ابزار به صورت کامل و نا محدود شرایطی را فراهم می کند که به جستجوی کلمات کلیدی و آنالیز آنها بپردازید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای سئو طراحی سایت خود انتخاب کنید. در مقاله بعدی به ابزار دیگری که می تواند در سئو سایت به شما کمک می پردازیم.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید