دنیای امروز که به عصر تبادل اطلاعات و ارتباطات گسترده تبدیل شده است و بیش از هر چیز در حال سلطه فناوری های نو مانند گوشی ها و تبلت ها هستیم و این عرصه به جولانگاه و بازار داغ برنامه ها و اپ های جدید تبدیل شده است که هر کدام(مانند اپلیکشن ساز اندروید) هر روزه در حال پیشرفت و به روزرسانی و رقابت با نمونه های مشابه خود هستند. رقابت از نظر سرعت، حجم کم نرم افزار و بانک اطلاعاتی بسیار گسترده و کارایی و نیز بسیاری از پارامتر های دیگر در بین اپ های مختلف اتفاق می افتد. این نرم افزار ها هر لحظه در معرض قیاس و نظرسنجی عموم قرار دارند و برنامه ای موفق تر خواهد بود که به روزتر باشد و در بازه های زمانی کوتاه مدت به قابلیت های آن افزوده شود تا بتواند مخاطبان خود را حفظ کرده و یا حتی آنها را افزایش دهد.

اپلیکیشن ساز اندروید

رقابت داغ بازار اپلکیشن ساز اندروید


در میان بحبوحه تکنولوژی های جدید، بازار اپلکیشن سازها از هر نظر پر جنب و جوش تر شده است. برنامه سازان و اپلیکیشن ساز اندروید برای ایجاد یک نسخه زمان و برنامه نویسی دقیق را انجام می دهند و پس از پایان هر پروسه ی تولید نرم افزار آن را در معرض عموم قرار خواهند داد تا در معرض نظرسنجی های عمومی قرار بگیرد. این کار از چند نظر حائز اهمیت است. نخست اینکه اپ ساز اندروید با کمبود های برنامه ی ساخته شده آشنا تر شود؛ زیرا در چنین شرایطی بیشتر و بهتر می تواند با نیازهای عموم افراد آشناتر شده و برنامه در بروز رسانی های بعدی با رفع کاستی های خود هر چه بهتر خواهد شد. موضوع دیگر باگ های احتمالی است که در این مساله قابل شناسایی و قابل رفع شدن توسط اپ ساز خواهد بود.

اپلیکیشن ساز اندروید

ساخت اپلکیشن اندروید برای نهادهای مختلف


شرکت های بسیار زیادی هستند که از این فرصت ها استفاده کرده و از طریق اپلکیشن سازهای اندرویدی به معرفی محصولات خود می پردازند. آنها با سفارش ایجاد یک برنامه به اپلکیشن ساز اندروید از او خواهند خواست که ویژگی های مورد نظر اپ در خواستی چگونه باشد. این یک پیشرفت مثبت برای شرکت یا سازمان مورد نظر خواهد بود و باعث حضور پُر رنگ تر بین مخاطبان و عموم مردم خواهد شد و باعث افزایش دسترسی شرکت ها و مشتریان خود می شوند. یکی دیگر از مزایای این اپلکیشن ها این است که شرکت ها می توانند از این طریق مزایا و کد تخفیف و اطلاعیه ها و  حتی پیام های خود را به اطلاع مشتریان و مخاطبان خود برسانند و ارتباط قوی تری را با مخاطبان خود از این طریق ایجاد کنند.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید