طراحی سایت صرافی

امروزه رونق کسب و کارهای اینترنتی باعث کمرنگ شدن کسب و کارهای سنتی شده است به گونه ای که امروزه برای معرفی و بازاریابی انواع کسب و کار مختلف صاحبان مشاغل به فضای اینترنتی روی آورده اند. کسب و کارهایی که بتوانند در فضای مجازی و اینترنت به معرفی مشاغل و حرفه خود بپردازند در مدت زمان کمی تعداد افراد بسیار زیادی با کسب و کار آن ها آشنا شده و از این فرصت می توانند بیشترین بهره را ببرند و به درآمدزایی بپردازند. صرافی ها نیز از آن دسته از مشاغلی می باشند که می توانند از طریق طراحی سایت صرافی به معرفی کسب و کار خود در اینترنت پرداخته و موفقیت های تجاری کسب کنند.

قبل از اینکه مقاله خود را در رابطه با طراحی سایت صرافی آغاز کنیم بهتر است بدانید که طراحی سایت یک شغل اینترنتی می باشد که همانند همه مشاغل دیگر نیازمند به تخصص های خاصی می باشد که برای کسب موفقیت همه آن ها حتما باید رعایت شوند پس قبل از اقدام به طراحی سایت ابتدا با شاخص های انواع وب سایت های مختلف آشنا شوید سپس اقدام به پیاده سازی پروژه خود نمایید.

 

قابلیت های طراحی سایت صرافی

 

صرافی ها از جمله مشاغلی هستند که بیشتر از مراجعه های حضوری مراجعات آنلاین و مجازی دارند بنابراین برای این حرفه طراحی سایت صرافی بسیار لازم و ضروری می باشد. از مهم ترین قابلیت های طراحی سایت صرافی ارائه خدماتی مثل اطلاع رسانی های آنلاین درباره قیمت انواع ارز ها ، نقل و انتقال ارز از خارج کشور ، تبدیل ارز یک کشور به کشور دیگر ، انجام امور بین المللی ارزها ، انواع خرید و فروش ارزها و ... می باشد. تمامی این خدمات از طریق طراحی وب سایت صرافی در کمترین زمان و سریع قابل انجام می باشد . مشتری ها در هر ساعت از شبانه روز برای انجام امور ارزی خود که به وب سایت های صرافی مراجعه کنند می توانند به سایت دسترسی داشته باشند و کارهای خود بپردازند.

از دیگر قابلیت های طراحی سایت صرافی دسترسی به قدرتمندترین و دقیق ترین ابزارها برای خرید و فروش و تبدیل ارز می باشد. از آنجایی که کمتر شرکت طراحی سایتی قادر به پیاده سازی اینگونه ابزارها می باشند بنابراین در زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت باید دقیق ترین و مطمئن ترین انتخاب را داشته باشید. شرکت طراحی سایت نونگار پردازش طراحی سایت صرافی های زیادی را در نمونه کارهای خود دارد که همه این وب سایت ها باید نهایت ظرافت و دقت پیاده سازی شده اند هوشمند سازی وب سایت های صرافی از دیگر امکاناتی که است که در نونگار پردازش ارائه می شود. خدمات آنلاین از دیگر ویژگی های طراحی وب سایت صرافی می باشد که حتما باید اصول حرفه ای آن در وب سایت های صرافی پیاده سازی شود تا مشتری به ارحتی بتواند هر خدمات آنلاینی را از طریق وب سایت انجام دهد. درج جدید ترین اخبار ها از نوسانات و قیمت های ارز از دیگر قابلیت های طراحی سایت صرافی می باشد که به صورت مداوم در وب سایت های صرافی باید بروز رسانی شود.

 

بخش های مختلفی که در طراحی سایت صرافی گنجانده می شود عبارتند از:

 
 • درج صفحه تاریخچه ، درباره ما و تماس با ما در طراحی سایت صرافی
 • درج جدولی از قیمت ها و نوسانات لحظه ای قیمت های ارز
 • درج جدولی از قیمت های لحظه ای سکه و طلا
 • طراحی صفحه ای برای نمایش نرخ و قیمت حواله
 • درج صفحه ای از اخبار و مقالات مرتبط و آنالیز و تحلیل ارزها در طراحی سایت صرافی
 • طراحی صفحه ای برای نمودارنوسان قیمت های ارز ها و سکه و طلا
 • درج صفحه ای برای خرید و فروش آنلاین ارزها از طریق طراحی سایت
 • درج سیستم نظرسنجی آنلاین و پرسش و پاسخ در طراحی سایت صرافی
 • امکان ایجاد حساب کاربری برای مشتری های فعال و ویژه
 • ایجاد سیستمی برای تبدیل نرخ ارز کشورها به یکدیگر
 • ایجاد سیستمی برای نقل و انتقال ارزها از طریق طراحی سایت
 • طراحی بخشی برای انجام خدمات ارزی خارج از کشور
 • پیاده سازی سیستمی برای انجام عملیات مرتبط با حواله های ارزی
 • ایجاد ماشین حساب هوشمند در طراحی سایت صرافی
 • امکان تبدیل پول کشور مبدا به ارز کشور مقصد

 

 طراحی وب سایت صرافی

 

اصول طراحی سایت صرافی

 

از آنجایی که طراحی سایت های صرافی مخاطبان و بازدید کنندگان بسیار زیادی دارند باید طراحی ویژه و منحصر به فردی داشته باشند و وب سایت مدام باید در حال بروز رسانی باشد همچنین به دلیل اینکه بازدید کنندگان برای استعلام قیمت ارزها و یا سکه و طلا زمان زیادی را در وب سایت شما میگذرانند تا پس از مطلع شدن از قیمت ها به خرید و فروش بپردازند بنابراین طراحی سایت صرافی شما باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. بنابراین با رعایت اصول طراحی سایت صرافی می توانید مشتری های بیشتری را به وب سایت خود جذب نمایید و درآمدزایی کنید.

پر بازدید ترین و مهم ترین صفحه یک وب سایت صرافی صفحه ای می باشد که در آن عکس انواع ارزها ، نمودار نوسانات و تغییر قیمت های ارزها و سکه و طلا به همراه آنالیز و تحلیل آن ها همچنین مقایسه انواع ارزها با یکدیگر قرار دارد. همچنین با قرار دادن شماره تماس و شماره بانکی خود در وب سایت صرافی به مشتری ها کمک می کنید اگر قصد خرید یا فروش ارز را داشته باشند به راحتی از طریق طراحی سایت صرافی اقدام کنند.

 

ویژگی طراحی سایت صرافی در نونگار پردازش

 

همانطور که در بالا ذکر کردیم امنیت در طراحی سایت صرافی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مخصوصا در وب سایت هایی که خدمات ارزی و ریالی انجام می دهند اهمیت این موضوع دوچندان برابر می شود. شرکت طراحی سایت نونگار پردازش با رعایت اصول و قوانین و استانداردهای طراحی سایت صرافی امنیت وب سایت های صرافی را به قدری بالا برده است تا جای کوچکترین نفوذی در آن نباشد و وب سایت از دست هکرها و حملات اینترنتی در امان باشد و سطح نفوذ پذیری وب سایت صفر شود. هرچه طراحی وب سایت صرافی مطمئن تر باشد کاربران و مشتری های بیشتری به وب سایت شما اطمینان کرده و راحت معاملات خود را در آن انجام می دهند.

 

ارتباط با ما

 • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
 • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
 • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
 • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
 • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید