درج کلمات کلیدی موجود در طراحی سایت فاکتور تاثیرگذاری در سئو سایت می باشد.

کلمات کلیدی و تعداد آنها فاکتور مهمی در سئو سایت می باشند.  کاربران موتورهای جستجوگر با توجه به کلمات کلیدی که درج می نمایند و نیز تناسب آنها با کلمات کلیدی موجود در طراحی وب سایت به صفحه سایت شما هدایت می شوند. حال مسئله ای که مطرح می باشد این موضوع می باشد که در هر صفحه موجود در طراحی سایت چه تعداد کلمات کلیدی متناسب می باشد؟ البته بررسی این موضوع با توجه به آپدیت های مرتب موتورهای جستجو و تغییرات متداول اصول سئو وب سایت کمی مشکل می باشد اما می خواهیم به بیان دیدگاه کلی در خصوص موضوع بپردازیم.

 

فرض نمایید که کلمه کلیدی انتخابی ما سایت باشد فرمول شمارش تعداد کلمات به صورت زیر می باشد.

100*(تعداد تکرار * تعداد کل کلمات) 

طبق فرمول بالا اگر ما کلمه سایت را برای مثال 2 بار در 100 کلمه تکرار نماییم 2% عددی تکرای کلمه کلیدی ما خواهد بود. کلمات کلیدی که تک کلمه ای باشند تعداد تکرار 2% تا 4% مناسب می باشد. یعنی در هر 100 کلمه 2 الی 4 بار درج شود.

حال اگر کلمه کلیدی ما تک کلمه ای نباشد برای مثال طراحی سایت و یا طراحی وب سایت باشد. تحت این شرایط از فرمول زیر پیروی می کند.

(تعداد تکرار * تعداد کل کلمات)*100*(تعداد کلمات کلمه کلیدی)

که براساس فرومل بالا ما برای کلمه کلیدی طراحی سایت با تکرار 2 بار در 100 کلمه درصد زیر را خواهیم داشت.

(100*2)*100*3= 6%

این تناسب برای تعداد کلمات بیشتر نیز همین روند را پیش رو خواهد داشت. درج کلمات کلیدی، فاکتور بسیار تاثیرگذار در مبحث سئو سایت می باشد. با درج کلمات کلیدی طراحی سایت خود، محتوای وب سایت و کلمات کلیدی را به موتورهای جستجوگر بشناسانید. البته در کنار درج کلمات کلیدی اصل بار معنایی و مفهوم را نیز در نظر داشته باشید و این مطلب که شما محتوا را برای رفع نیاز کاربران خود فراهم می نماید.

 

کلمات کلیدی و تعداد آنها فاکتور مهمی در سئو سایت می باشند.  کاربران موتورهای جستجوگر با توجه به کلمات کلیدی موجود در طراحی وب سایت به صفحه سایت شما هدایت می شوند. فلذا با درج کلمات کلیدی طراحی سایت خود، محتوای وب سایت را به موتورهای جستجوگر بشناسانید. 
ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید