سئو در 5 سال آینده

 

طبق آمارهای موجود از سال 2011 با ظهور رسانه های اجتماعی شاهد افزایش چشم گیر ترافیک سایت ها بوده ایم. برنامه های تلفن همراه و پیام رسان نیز به عنوان منبعی مهم و تاثیرگذار در افزایش ترافیک شناخته شده اند. هنوز هم بسیاری از مصرف کنندگان برای خرید محصولات خود از جستجو در گوگل استفاده می کنند. سئو سایت حداقل تا 5 سال آینده زنده و کاربردی خواهد بود. از آنجایی که بازاریابان هم مانند شما سئو و بهینه سازی وب سایت را رها نخواهند کرد ، رقابت ها بیشتر خواهد شد. در نتیجه برای حفظ این مرز همیشه به روز باشید. این 5 سال مانند یک عمر در صنعت اینترنت به سرعت در حال حرکت است. در این مقاله نگاهی به پیش بینی آینده سئو وب سایت و بهینه سازی سایت خواهیم داشت.


تلفن های هوشمند و ربات ها:


امروزه تلفن های همراه به منبعی پر سرعت در زمینه مرور در اینترنت تبدیل شده اند. در گزارشات اخیر ادعا شده تلفن های همراه به منابع اصلی تجارت تبدیل شده اند. علاوه بر این تعداد صاحبان گوشی های هوشمند روز به روز رو به افزایش است. پیش بینی می شود در سال 2018 استفاده از تلفن های هوشمند در سراسر جهان به 61% خواهد رسید. طبق امار منتشر شده از گوگل تعداد جستجو در تلفن های همراه از تعداد جستجو در کامپیوترهای رو میزی پیشی گرفته است. اما روش ساده تری نیز برای استفاده از اینترنت در گوشی های هوشمند وجود داشته و آن استفاده از نرم افزارها می باشد. گوگل سعی در فهرست سازی محتوای درون برنامه ها داشته و تا 2 سال آینده از طریق گوگل شاهد محتوای درونی نرم افزارهای موبایل حتی بدون نصب آن ها خواهید بود. هم چنین اخیرا استفاده از ربات ها بسیار دیده می شود. با استفاده از ربات کاربر احتیاجی به خروج از نرم افزار نداشته و به راحتی می تواند خرید کند. در حال حاضر WeChat ، Facebook و Kik از فروشگاه های ربات در طراحی و ساخت سایت خود خبر داده اند.


تاثیر لینک ها:


در حال حاضر بک لینک عامل قدرتمندی در بالا بردن رتبه در گوگل می باشد. اما لزوما بهترین راه نیست. تا چندی پیش موتورهای جستجو توسط لینک های اسپم فریب خورده نتایجی بی ربط و بی محتوا را در رتبه های بالا نشان می داد ، اما در حال حاضر گوگل از الگوریتم های جدیدی استفاده می کند که در طی 5 سال آینده لینک های دست کاری شده و اسپم را به طور کامل از بین خواهند برد. قبل از موتورهای جستجو همکاری در کسب و کار و تبلیغات صحیح ابزاری کاربردی در افزایش مشتری بوده اند. بنابراین حتی با از دست دادن برخی از لینک ها در گوگل ، وب سایت هایی با وبلاگی محبوب در طراحی وب سایت و روابط عمومی خوب ، ترافیک بالا و مشتریان خود را حفظ خواهد کرد.


جذب رضایت کاربر:


اگر قصد در ایجاد کسب و کاری پایدار و بلند مدت دارید به مشتریان خود تکیه کنید. همان طور که در نقد و بررسی کسب و کار هاوارد ذکر شده افزیش 5% مشتری ، افزایش 25%سود کلی را به همراه خواهد داشت. آیا نمی توانید انتظارات بازدیدکننده را برای بازگشت به سایت خود فراهم کنید؟ دلیل این امر قرار گرفتن مطالب نا مربوط در مرکز سایت ، سرعت پایین بارگذاری و یا ظاهر ضعیف طراحی سایت شما می تواند باشد. با کاهش تعداد کاربر رفته رفته شاهد کاهش رتبه خود در گوگل و فراموش شدن وب سایت خود خواهید بود.با اجتناب از گزاف گویی و مرتبط سازی مطالب سایت با نتایج جستجو می توان رضایت کاربران را جذب کرد.

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید