نکاتی کاربردی در راستای طراحی وب سایت :

محتوا :


کاربران به دنبال محتوا هستند . هرچند هم که طراحی زیبایی داشته باشید اگر محتوا و اطلاعاتی مناسب نداشته باشید مخاطبین خود را از دست خواهید داد . بنابراین برای انتخاب محتوای وب سایت دقت بسیاری به خرج دهید.


سرعت بارگذاری صفحات :


تعداد کاربران اینترنت روز به روز در حال افزایش است اما سرعت اتصال افراد به اینترنت با یکدیگر برابر نیست . از این رو سرعت بارگذاری مهمترین فاکتور در رتبه بندی به حساب می آید. بنابراین داشتن وب سایتی روان و سبک موجب رضایت مشتری و افزایش درآمد خواهد شد.


حفظ استاندارد ها :


استاندارد های طراحی و ساخت سایت را مورد توجه قرار دهید و از تکنیک های نا مناسب و غیر متعارف استفاده نکنید. اگرچه عدم رعایت استانداردها ممکن است موجب زیبایی سایت شوند اما نارضایتی برخی از مخاطبین را به همراه خواهد داشت.


دامین مناسب :


دامین ، آدرس اینترنتی سایت است و همه وب سایت ها در ابتدا (حتی قبل از شروع طراحی وب سایت)  باید نام دامین منحصر به فردی برای خود داشته باشند . بهتر است برای انتخاب دامین از اسمی نزدیک و مربوط به کسب و کار خود استفاده کنید.


استفاده از رنگ بندی مناسب در طراحی سایت :


رنگ ها نقشی بسیار مهم در طراحی سایت ایفا می کنند . ترکیب رنگ های بسیاری وجود دارد که سایت شما را زیبا می سازند اما ترکیب برخی رنگ ها موجب ترک وب سایت شما توسط کاربران می شوند.


صفحه تماس با ما :


طوری اطلاعات خود را وارد کنید که مخاطبین به آسانی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. این صفحه را به ساده ترین شکل ممکن طراحی کنید تا باعث گمراهی کاربران نشود.


صفحه درباره ما :


در این صفحه باید هر اطلاعاتی که مربوط به کسب و کارتان می باشد را قرار دهید. بهتر است در این صفحه از آدرس و نقشه استفاده کنید چراکه جلوه ای حرفه ای به وب سایت شما می بخشند.


سئو و بهینه سازی وب سایت :


برای دریافت نتیجه ای بهتر و کسب درآمدی بالاتر باید بهینه سازی سایت یا سئو انجام شود . بهینه سازی وب سایت رتبه های بالا در موتور های جستجو را به همراه دارد. با بالا رفتن رتبه تعداد بازدیدکنندگان نیز افزایش یافته و در نهایت ترافیک بالایی خواهید داشت.


ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید