طراحی سایت


 

 آیاروش طراحی سایت داینامیک مفید است ؟


این روز ها طراحی سایت داینامیک بسیار مورد پسند طراحان و مدیران وب سایت ها واقع شده است زیرا در این نوع طراحی امکان ویرایش و درج اطلاعات برای راهبران وب سایت ها حتی با دانش اندک نیز امکان پذیر می باشد .


تاریخچه داینامیک :


شخصی به نام Tim Berners درلندن و در سال 1370 با کد های HTMLبرای اولین بار در جهان طراحی سایت و ساخت سایت انجام داد. با به وجود آمدن زبان های مختلف برنامه نویسی هم چون Asp ، CGI ، PHP و ... و با استفاده از استاندارد ها و اصول طراحی ساختار ( که آن را CSS می نامند ) ، پیشرفت چشم گیری در زمینه طراحی وب سایت رخ داده است . به علاوه با ظهور امکانات گرافیکی نظیر JQuery و Flash، گرافیک و چهره وب سایت ها نیز دچار تغییر شده است .
در طراحی سایت داینامیک صفحات به درخواست مشتری و یا خود طراح به صورت پویا ساخته می شوند. تمامی اطلاعات سایت در یک دیتا بیس در جدول هایی مختلفی ذخیره شده و بنا به درخواست ، فراخوانی می شوند و کاربر می تواند خروجی را در مشاهده نماید .

مزایای طراحی وب سایت داینامیک :


•    وب سایت های داینامیک به کارفرما قابلیت مدیریت مطالب وب سایت بدون نیاز به طراح را می دهد .
•    اعمال تغییرات در سایت های داینامیک بسیار آسان است و برای اعمال تغییرات در وب سایت تنها کافی است کد مربوط به آن بخش عوض شود.
•    در طراحی سایت داینامیک در صورتی که بخواهید بخش خاصی را ویرایش و یا تصحیح کنید که در تمامی صفحه ها تکرار می شود کافی است بخش مورد نظر را در یک قسمت از سایت تغییر دهید .
•    امروزه به توجه به وجود سیستم های مدیریت محتوای رایگان هزینه های مربوط به طراحی دینامیک به نسبت استاتیک پایین آمده است.
•    عملیات های زمان بر و هزینه بردار در ساخت سایت را می توان به کارفرما واگذار کرد . بدین وسیله هزینه های تمام شده پروژه کاهش خواهد یافت .

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید