طراحی سایت


بررسی نکات متاتگ Title در طراحی وب سایت


متا تگ Title عنوان صفحات طراحی وب سایت می باشد . هر صفحه از طراحی و ساخت سایت شما دارای عنوان و توضیحاتی است که به واسطه آن موتور های جستجو وب سایت شما را در نتایج جستجو کاربران قرار می دهند . لذا انتخاب Title و توضیحات مناسب برای صفحات طراحی سایت ، در سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار تاثیرگذار می باشند .


استفاده از متاتگTitle یکتا در هر صفحه :


در طراحی وب سایت هر صفحه ، با هدف خاصی تولید می شود از این رو می بایست عنوان مخصوص به خود را نیز داشته باشند .


استفاده از Title کوتاه در طراحی سایت :


عنوان صفحات طراحی سایت می بایست در عین کوتاهی ، مفهومی باشد . در واقعTitle باید به گونه ای باشد که کاربر از عنوان صفحه متوجه اطلاعات موجود در آن صفحه شود .


استفاده از کلمات کلیدی در Title مطالب :


یکی از مهم ترین عوامل موثر در بهینه سازی سایت استفاده از کلمات کلیدی در صفحات طراحی وب سایت می باشد . تولید صفحات متعدد حول کلمه کلیدی با عنوان مرتبط نیز در سئو وب سایت موثر می باشد .


اهمیت تگ توضیحات در صفحات طراحی وب سایت :


تگ توضیحات نیز می بایست همانند تگ عنوان برای هر صفحه منحصربه فرد و یکتا باشد . تگ description توضیحی از هدف ایجاد آن صفحه از طراحی وب سایت می باشد . درج کلمات کلیدی در تگ description می تواند اقدامی مناسب در جهت سئو سایت باشد. تگ description در واقع اطلاعاتی متخصری که کاربر در صفحه نتایج جستجو مشاهده می نماید ، می باشد . از این رو درج نمودن کلمات کلیدی که کاربر را به سمت طراحی سایت شما جلب نموده و موجب هدایت کاربر به سمت طراحی وب سایت شما شود بسیار ضروری می باشد.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید