آنالیزور وب سایت


پس از طراحی سایت و ساخت سایت ، خدمات سئو سایت بیشترین درخواست را در دنیای وب مستر ها داشته است. امروزه  بهینه سازی وب سایت به یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان وب سایت تبدیل شده است لذا دانستن این که آیا وب سایت شما از استاندارد های مورد نیاز موتورهای جستجوگر بهره مند می باشد یا خیر ، موضوعی است که اکثر وب مستر ها دنبال آن می باشند . در ادامه به بررسی بهترین ابزارها برای تست سئو خواهیم پرداخت .


آنالیزور وب سایت Woorank :


یکی از قدرتمند ترین و بزرگ ترین وب سایت های تست سئو سایت ، woorank می باشد. این آنالیزور نسخه ای تجاری می باشد از این رو برای آنالیز سایت ها می بایست یک اشتراک از این وب سایت خریداری کنید . اما اگر برای اولین بار می خواهید از این آنالیزور استفاده کنید می توانید از یک IP ، آنالیز اولیه وب سایت تان را دریافت نمایید .

 

آدرس وب سایت :woorank.com

آنالیزور وب سایت Seocentro :


وب سایت seocentro یکی دیگر از وب سایت های آنالیزور سئو سایت می باشد که اطلاعات کمی از سئو وب سایت را در اختیار کاربر قرار می دهد . این سایت سرعت بارگذاری وب سایت ، تگ ها ، بررسی description ، title و تعداد واژه های به کار رفته در این جایگاه ها مورد بررسی قرار می دهد . نا گفته نماند اگر سایت شما در این جایگاه رنگ سبز داشت ، در جایگاه استاندارد می باشد .


آدرس وب سایت : seocentro.com

آنالیزور وب سایت SeoSiteCheckup Score :


یکی دیگر از قدرتمند ترین وب سایت ها در زمینه سئو وب سایت SeoSiteCheckup Score می باشد . در این سایت سرعت بارگذاری سایت و تگ های به کار رفته در سایت و بسیاری از عناصر مهم  سئو را برای شما به نمایش خواهد گذاشت . شما می توانید با رعایت این نکات بهترین عملکرد را در وب سایت تان داشته باشید .
آدرس وب سایت : SeoSiteCheckup Score.com

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید