طراحی سایت


وب سایت واکنشگرا


امروزه تمامی مشتریان طراحی سایت علاوه بر یک وب سایت ، خواهان یک نسخه مخصوص موبایل نیز می باشند . این نوع از طراحی سایت در واقع تبدیل به قابلیتی ضروری برای هر طراحی وب سایت شده است . برنامه نویسی و طراحی وب سایت روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد و دستگاه های هوشمند با رزولوشن های متفاوت در حال تولید می باشند . طراحی وب سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو بیان می کند که یک طراحی سایت موفق می بایست بر اساس خواسته های بازدیدکننده و اندازه صفحه دستگاهی که مورد استفاده کاربر است ، باشد . این روش از طراحی و ساخت سایت دارای ارتباطی مستقیم با کوئری های css ، تصاویر و گرید بندی ها می باشد . در طراحی سایت واکنشگرا هنگامی که کاربر با موبایل یا تب لت خود وارد وب سایت می شود ، سایت می بایست به طور خودکار با سایز صفحه دستگاه کاربر سازگاری گردد . از اوایل سال 2015 طراحی وب سایت ریسپانسیو جزء قابلیت های گوگل محسوب می شود و در دست داشتن این قابلیت برای هر نوع وب سایتی بسیار ضروری می باشد ، هم چنین در سئو شدن وب سایت نیز بسیار موثر می باشد. در طراحی وب سایت ریسپانسیو ، لایه های تشکیل دهنده وب سایت با ساختار متفاوتی کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به صورت شناور طراحی می شوند . با این کار همه عناصر وب سایت تنظیم می شوند و به طور صحیح در تمامی دستگاه های هوشمند نمایش داده می شوند . برای افرادی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی و وب سایت خود را به طور مستمر ارتقا دهند و خواهان جذب مشتری بیشتری می باشند استفاده از این قابلیت طراحی وب سایت بسیار توصیه می شود ، زیرا با این کار تمامی کاربران با هر نوع دستگاه هوشمندی می توانند وب سایت شما را به آسانی مشاهده نمایند .
امروزه روش های بسیاری برای سنجش اعتبار و تست طراحی سایت های ریسپانسیو ارائه شده اند که شامل نمونه ساز موبایل ، validator های وب سایت های موبایل و ابزارهای تست هم زمان همانند Adobe Edge Inspect می باشد. کنسول گوگل کروم و مرورگر فایر فاکس ابزارهای تغییر سایز viewport طراحی وب سایت واکنشگرا را ارائه می دهند.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید