امروزه با رشد و گسترش اینترنت در سراسر جهان ، بازار رقابتی بسیار بزرگی میان صاحبان کسب و کار ها به وجود آمده است . هنگامی که در موتور های جستگر نظیر گوگل ، بینگو و... به دنبال موضوع مورد نظرتان می باشید شاهد رتبه ی بالا برخی از وب سایت ها شده اید . در پروسه بهینه سازی سایت ، وب سایت شما برای موتور های جستجو گر بهینه می شود و در یک بازه زمانی مشخص ، رتبه بالایی در موتور های جستجو کسب خواهید کرد .

بهینه سازی کردن سایت

 عوامل موثر در بهینه سازی کردن سایت

1. نقش کلمات کلیدی وب سایت در سئو :

پیش از انجام هر فعالیتی برای سئو سایت ، ابتدا می بایست کلمات کلیدی خود را انتخاب نمایید . در ابتدا 4 کلمه کلیدی را که می خواهید در آن کلمات رتبه بالایی داشته باشید ، انتخاب نمایید . کلمات کلیدی به دو دسته خاص و عام تقسیم می شوند.

2. کلمات کلیدی عام :

در بخش طراحی و ساخت سایت ، کلمات کلیدی عام در واقع کلمات کوتاه و ساده ای می باشند که توسط شمار بسیاری از کاربران جست و جو می شوند . دریافت نمودن ترافیک در کلمات کلیدی عام کار چندان آسانی نمی باشد و به مدت زمان طولانی نیاز دارند .

3. کلمات کلیدی خاص :

در بحث طراحی وب سایت کلمات کلیدی خاص عباراتی می باشند که از مجموعه ای از کلمات یا صفت ها به وجود آمده اند . افرادی که به این روش به جستجو می پردازند ، از هدف خود کاملا مطلع می باشند . در کلمات کلیدی خاص جنبه رقابتی کمتری وجود دارد از این رو رسیدن به رتبه ای بالا در این کلمات کار آسان تری نسبت به سئو کلمات کلیدی عام می باشد .

برای شروع بهینه سازی وب سایت به موارد زیر دقت نمایید :

  1. بررسی راه کار هایی که موجب دریافت جایگاه و محبوبیت مناسب در میان بازدیدکنندگان شما می شود .
  2. بررسی و آشنایی با نحوه عملکرد موتور های جستجو گر
  3. بررسی چگونگی ارتباط افراد با موتور های جستجوگر
  4. طراحی سایت به چه صورت باشد تا سئو وب سایت آسان و سریع تری داشته باشید .

 

تاثیر title tag در سئو سایت

 یکی از مهم ترین موارد در حوزه بهینه سازی وب سایت ، بررسی title tag یا تگ عنوان می باشد . مطالبی که به صورت برجسته در وب سایت جای می گیرند ، علاوه بر این که در دید کاربر موجب جلب توجه می شوند ، به موتور های جستجو نیز در فهم موضوع مطالب کمک می نمایند .

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید