ایده هایی ناب برای بالا بردن کیفیت ساخت سایت

 


بهره بردن از فناوری روز در ساخت سایت


در دنیای طراحی سایت هر روز برنامه ها و نرم افزارهای جدیدی به بازار می آید و ما نام های جدیدی را می شنویم. نرم افزارهایی نظیر HTML5 و CSS3 و کلی برنامه دیگر. با کمک این فناوری های جدید می توانید هر آنچه در ذهن شما می گذرد را در  پیاده کنید. مثلاً استفاده از CSS3 باعث می شود تا برای جذب کاربران سایت خود را زیباتر کنید و نیز حجم سایت خود را نیز به طور قابل لمسی کاهش دهید.
ساخت سایت نرم افزار کاربردی دیگر در ساخت سایت که در مقالات گذشته کاملاً به آن پرداخته ایم HTML5 است که می توانید توسط آن مطالب خود را برای جستجوگرها برچسب بزنیدو از امکانات فراوان آن از جمله مواردی که می تواند به جای فلش و بدون مشکل مشاهده توسط کاربران به کار رود، در ساخت سایت خود استفاده کنید. نرم افزارهای جدید دیگری نیز هستند که با توجه به تعداد زیاد آنها به همین دو مورد بسنده می کنیم.


استفاده مناسب از رنگ ها در ساخت سایت

 

ایده هایی ناب برای بالا بردن کیفیت ساخت سایت


اگر در خاطرتان باشد مقاله ای تحت عنوان فلسفه و روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت را برای شما در سایت قرار دادیم که به صورت خلاصه شناختی کلی از رنگ های مختلفی که می توان از آنها در ساخت سایت بهره برد ارائه کردیم. شناخت رنگ ها اهمیت زیادی دارد و برای استفاده از آنها باید هم روانشناسی رنگ ها را بدانید و هم از دانسته ها و تجربیات خود استفاده کنید. از رنگ های سرد و گرم شناخت کسب کنید زیرا ما رنگ بد نداریم و این شما هستید که به رنگ معنا می دهید. برای مثال برای ساخت سایت های صنعتی پیشنهاد ما استفاده از رنگ زرد تیره است و سایت فعالان محیط زیست باید از رنگ سبز استفاده کند. و به همین گونه برای هر سایتی با هر محتوایی رنگ خاصی مناسب است. هر چند برای استفاده و ترکیب رنگ ها بهتر است از یک کارشناس با تجربه ساخت سایت نیز راهنمایی بگیرید.

صفحه های کوچک و بزرگ را در ساخت سایت مد نظر قرار دهید.


سرعت افزایش استفاده از اسمارت فون و گوشی های هوشمند و نیز تلویزیون های هوشمند با صفحات بزرگ به شدت در حال گسترش است. با توجه به دسترسی آسان از طریق تلفن های همراه به اینترنت و سادگی استفاده از آنها باید برای اعتبار بخشیدن به سایت خود و نیز توجه بیشتر به کاربران در ساخت سایت نسخه های موبایل را نیز مد نظر قرار دهید تا زمانی که کاربر از یک تلویزیون هوشمند بزرگ و یا یک تلفن هوشمند کوچک استفاده می کند مشکلی برای دیدن محتوای سایت شما به صورت مطلوب نداشته باشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید