از مهمترین مزایای طراحی سایت پزشکی این است که بیماران با سرعت بسیار زیادی به پزشک مورد نظر خود دسترسی پیدا میکنند و البته فرقی هم نمیکند چقدر با هم فاصله داشته باشند. نکته ی دیگری که اهمیت طراحی سایت پزشکی را نشان میدهد ارائه ی رزومه پزشک است، چرا که پزشک تمایل به دیده شدن دارد و با داشتن یک وبسایت اختصاصی این امکان را خواهد داشت که خود را به کل ایران معرفی کند. همچنین مهمترین عاملی برای طراحی وبسایت پزشکی به اشتراک گذاشتن دانش پزشکان است، یک پزشک میتواند تمام دانش خود را در وبسایت خود منتشر کند و این دانش را به تمام پزشکان و در کمترین زمان به اشتراک بگذارد.

تعرفه طراحی پورتال پزشکی

یکسری مواردی وجود دارد که بر قیمت طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت لوازم پزشکی تاثیرگذار است از جمله آن می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود :
- تیم طراحی
- بطور ویژه نوشته شدن و یا استفاده از قالب های آماده
- زبان برنامه نویسی
- هاست
- دامنه
- سایر خدمات مربوطه همچون سئو SEO ، بارگذاری محتوا ، تولید محتوا ، طراحی اختصاصی ظاهر UI و UX سایت توسط طراح تحت وب ، بک اند و فرانت اند آن سایت .
ساخت سایت برای پزشک
ساخت سایت برای پزشکان یکسری مزایایی را به دنبال دارد که ترجمه آن عبارت است از :
•بیماران زیادی از طریق وب سایت می توانند پزشک مورد نظر را بیابند و به صورت کاملاً غیر حضوری نوبت بگیرند .
• پزشکان قادر هستند که بیماران را به صورت آنلاین مشاوره بدهند .
• بیماران از هر کجای کشور که باشند می توانند با تخصص و نام دکتر آشنایی پیدا کنند .

امکانات مورد نیاز پورتال های پزشکی

از آن جایی که سایت های مربوط به پزشکان ، کاربران زیادی را به خود جذب می کند در واقع باید امکانات و قابلیت های منحصر به فردی نیز داشته باشد ؛ برخی از امکانات مربوط به آن را بر می شماریم :
▪ بخش مقالات و وبلاگ
▪امکان رزرو یا تعیین وقت ملاقات با پزشک
▪ معرفی تخصص ها و بیوگرافی پزشک یا پزشکان
▪ فرم دریافت مشاوره یا ویزیت غیرحضوری
▪ امکان ثبت نام کاربران
▪ امکان پرداخت آنلاین
ساخت سایت پزشک متخصص
در حال حاضر بسیاری از پزشکان متخصص و باتجربه نیازمند تبلیغ تخصص خود می باشند که برای این کار بایستی رزومه پر محتوای خود را در وب سایت خویش قرار دهند این کار باعث افزایش شهرت شان نیز می گردد یکی از راه های ضروری برای تبلیغ تخصص پزشکان اقدام به طراحی و راه اندازی وبسایت مخصوصشان می باشد .
راه اندازی سایت پزشکی
به طور کلی سایت های پزشکی به عنوان یک سایت تجاری شناخته می شود که در واقع طراحی سایت پزشکی برای محقق شدن اهداف تجاری یک پزشک یا کلینیک پزشکی طراحی می گردد .
سامانه آنلاین پزشکان
طراحی سایت پزشکی یکی از روش های بازاریابی بسیار قوی و مناسب برای پزشکان هست . در سال های اخیر سایت و شبکه های اجتماعی اصلی ترین روش برای معرفی پزشکان و خدماتی که ارایه می دهند می باشد و خیلی از پزشکان از این فرصت استفاده کرده و به برندینگ خود پرداخته اند . حتی خدمات و پزشکانی که به صورت دهان به دهان معرفی می شوند هم اگر داخل ترند گوگل مشاهده کنید میبینید که بازهم سرچ شده اند یا در شبکه های اجتماعی به صورت تگ فالو شده اند . بنابراین طراحی سایت فرصتی مناسب برای ارایه خدمات ، و همچنین راه را برای مورد مقایسه قرار گرفتن خدمات و تبهر با سایر پزشکان و خدمات پزشکی فراهم می کند. البته که طراحی سایت انجام شده در حوزه پزشکی حتما باید برای موتور های جستجو مناسب باشد و همچنین محتوا بسیار مناسب و با کیفیت و خدمات قابل معرفی و مناسبی برای کاربر داشته باشد و صرف اینکه فقط یک دامنه و سایت داشته باشید به هیچ عنوان کافی نیست.
طراحی سایت پزشکی یک درگاه و روش ارتباطی خیلی مناسب و مفیدی برای شناخت پزشک مراکز درمانی کلینیک و غیره است. که روشی سریع برای ارتباط بهتر با بیماران و گرفتن وقت فقط به روش های آسان و معرفی خدمات مرکز پزشکی و هزینه های آن ها است چگونه می توان بیان کرد که طراحی سایت پزشکی یک روش پیشرفته بازاریابی است .

این روزها با توجه به پیشرفت های تکنولوژی داشتن یک وب سایت اختصاصی یک کار مهم و خیلی ضروری است با گسترش روز به روز اینترنت و رسانه های جمعی تقریباً برای تبلیغ و معرفی و ارائه خدمات هر کسب و کاری نیاز به یک درگاه ارتباطی دارد طراحی وب سایت برای شغل های امروزی از هر طریق دیگری برای بازاریابی بهتر و کاراتر است محیطی که کاربران و مشتریان را از نقطه های مختلف و دور از هم به یک هدف مشترک وصل می کند و به خواسته های آنها جواب می دهد طراحی سایت پزشکی همان گونه که از اسمش پیداست در جایگاه خود اهمیت زیادی دارد همانطور که میدانید پزشکی یکی از از مشاغلی است که اهمیت زیادی در ارتباط با سلامت جامعه دارد .

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟
این روزها بیشتر افراد در محیط اینترنت به دنبال آشنا شدن با انواع بیماری ها و روش های درمانی آن و همچنین داروهای مرتبط برای درمان و کارایی و اثرات آنان هستند علاوه بر این ها طراحی سایت پزشکی در شرایطی که کامل و آموزنده باشد میتواند گسترده ای را در مورد پزشکی و درمان مثل کتاب پزشکی به بیماران و افراد علاقه مند ارائه دهند یکی دیگر از کاربردهای طراحی سایت پزشکی این است که با استفاده از این سایت پزشکان می توانند با بیماران ارتباط زمانبندی شده و خیلی خوبی داشته باشند تابه سوالات آنها پاسخ بدهند ، به عنوان مثال پزشک می‌تواند اطلاعات گسترده‌ای را در مبحث تخصصی مرتبط به خود در طراحی سایت پزشکی بارگذاری کند تا بیماران بهتر با نوع بیماری خود و روش درمان آن آشنایی پیدا کنند طراحی وب سایت امکانات مختلفی را برای طراحی سایت پزشکی پیشنهاد می‌کند و قابلیت هایی از جمله مقالات پزشکی، سوالات رایج پزشکی، پرسش و پاسخ ،معرفی پزشکان رزرو وقت و منتقل کردن دیدگاه ها و نظرات و غیره را فراهم می کند.
مقاله  طراحی سایت پزشکی
مقاله های مناسب برای سایت پزشکی
با طراحی سایت پزشکی پزشکان می توانند با منتشر کردن مقاله های خود و خبر های مختلف پزشکی محبوبیت سایت خود را بالا برده و از طرف دیگر با زمانبندی سازی سایت رتبه ساترا در موتورهای جستجو بالا میبرند و محبوبیت و مشهوریت سایت خیلی بیشتر می شود در پایان با طراحی سایت پزشکی یک روش بازاریابی پیشرفته ، در یک سیر طبیعی تبلیغ ها انجام می شود و با معرفی پزشکان مراجعه کنندگان بیشتری به مرکز پزشکی مراجعه می کنند با طراحی سایت پزشکی در بخش معرفی سایت پزشکان می‌توانند تخصص و مدارک خود را معرفی و ارائه دهند و اگر گواهینامه رزومه یا افتخاراتی دارند آن را معرفی کند.
علاوه بر این میتوانند ساعت های کاری کلینیک یا مرکز پزشکی درمانی و راههای ارتباطی را بیان کند البته در طراحی و بهینه سازی، پزشک می تواند درخواست بیشتری نسبت به بخش ها و امکانات داشته باشد و همه این ها توقعی که پزشک از طراحی وب سایت دارد برمیگردد در واقع طراحی سایت پزشکی یک نوع راه حل درآمد برای معرفی پزشکان عمومی، متخصص قلب و عروق، متخصص اعصاب و روان متخصص پوست و زیبایی روانشناسان متخصص کودک و حتی پرستاران است با طراحی وب سایت تمامی متخصصان و پزشکان و افرادی که فعال هستند خدمات پزشکی می توانند با بیماران و و مشتریان ارتباط بهتری پیدا کند.
سایت پزشکی چه بخش هایی دارد؟

طراحی سایت پزشکی باید به صورتی انجام شود که به محض وارد شدن افراد به سایت خدمات پزشکی و خدمات کلینیک بیمارستان و درمانگاه به طور روشن قابل مشاهده باشد طراحی وب به صورتی انجام شود که افراد خیلی راحت بتوانند مواردی را که به دنبال آن هستند پیدا کنند ، قسمت مربوط به رزرو وقت پزشک به صورت مشخص شده باشد و کاربری آن آسان باشد . در بخش دیدگاه ها به روش روزانه پاسخ داده شود تا بتوانند اعتماد خیلی بیشتری را به دست آورد بدیهی است که اگر اگر بتوانند در طراحی سایت جذابیت های بصری طراحی وب سایت را بیشتر کنند این کار می تواند در جذب افراد موثر باشد.

به طور مثال از رنگ هایی استفاده شود که به انسان آرامش میدهد این کار میتواند انتخاب بسیار خوبی برای پیش زمینه سایت باشد در طراحی سایت پزشکی باید عناوین متوالی و مقالاتی که بیمار بیشتر به آن فکر می کند در صفحه اصلی سایت گذاشته شود . سعی کنید در طراحی سایت پزشکی از گذاشتن مطالبی تکراری و حاشیه که تقریباً همه افراد از آنها آگهی دارند پرهیز کنید ، این مطالب موجب می شود کاربران بعد از چند دقیقه مطالعه خسته شوند و سایت شما را ترک کند بنابراین برای اینکه بتوانید به هدف های خود در طراحی برسید باید خیلی دقیق تر و جذاب تر عمل کنید.

سایت پزشکی چه اهمیتی برای افراد دارد
شایان ذکر است که استفاده از عکس های با کیفیت و جذاب هم کار شما را می تواند خیلی آسان تر کند بعضی وقتا در طراحی سایت پزشکی بخش ارتباط با ما به سختی قابل مشاهده است و بیماران برای ارتباط با کلینیک و بیمارستان با سردرگمی مواجه می شوند سعی کنید عناوین اصلی را در دسترس بگذارید این کار باعث می شود مخاطبان بیشتری به سایت شما هجوم بیاورند.
ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید