تیتر های عنوان و برچسب ها در طراحی وب سایت


به صورت همیشگی یکی از مهم ترین مسایل در طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت این است که چه مواردی اهمیت دارند و کدام بیشتر اهمیت دارد. کلمات کلیدی از مواردی است که در طراحی وب سایت بحثی روی اهمیت آن نیست و اتفاق نظر وجود دارد. اما آیا باید در محتوای سایت و در عنوان و تیتر از کلمه کلیدی استفاده کنیم؟ قطعاً به همین صورت است و استفاده از کلمات کلیدی در عنوان محتوا و مطالب شما می تواند بسیار مؤثر باشد. باید تلاش کنید خود را جای موتور جستجو و گوگل قرار دهید. موتور جستجو برای ارائه نتایج مرتبط تر به عنوان محتوای شما نگاه ویژه ای دارد. اما فراموش نکنید که در برچسب های عناوین خود نیز کلمات کلیدی و با اهمیت را فراموش نکنید. حال اینکه با انجام این کار و استفاده از کلمات کلیدی در و برچسب های عنوان و تیتر در طراحی سایت خود، می توانید در به اشتراک گذاری دیگران نیز سهیم بوده و عین عنوان شما به اشتراک گذاشته شود.

تولید محتوا در طراحی وب سایت 

کلمات کلیدی در محتوای طراحی وب سایت


در مورد کلمات کلیدی در بخش آموزش طراحی سایت و آموزش سئو سایت، بسیار نوشته و گفته ایم. از اهمیت کلمات کلیدی تا نحوه انتخاب آنها و تأثیراتی را که در طراحی سایت و سئو سایت شما می تواند داشته باشد. کلمات کلیدی را با انجام بررسی های کافی و در راستای فعالیت خود انتخاب کرده و به قابل رقابت بودن آن نیز دقت کنید و منابع و امکانات خود را در نظر بگیرید که آیا می توانید در تک کلمه های مهم با شرکت های قدرتمند برای کسب رتبه های برتر گوگل در این کلمات کلیدی رقابت کنید یا خیر.

تولید محتوا در طراحی وب سایت 

محتوا در طراحی وب سایت


طبیعتاً هر محتوایی نمی تواند در سئو سایت و بهتر شدن رتبه طراحی وب سایت شما در موتورهای جستجو مؤثر باشد. مقالاتی را که سایت بارگذاری می کنید باید دارای یک سری شرایط باشند که برخی فنی و برخی محتوایی است. این که محتوا تا چه میزان تأثیر دارد به عوامل خارجی نیز باز می گردد، عواملی مانند اینکه سایت شما چه میزان اعتبار نزد گوگل دارد و یا اینکه در چند کلمه کلیدی کسب رتبه کرده اید و یا چه مدت زمانی است که فعالیت دارد. به صورتی اصولی و برای عدم زدگی و خستگی کاربران حجم یک مقاله حدود سیصد تا پانصد کلمه باید باشد. اما با توجه به شرایط بیرونی که اشاره نمودیم ممکن است چند خط مطلب نیز بتواند تأثیر خود را در سئو سایت بگذارد. زمانی که از نظر وجود متن با کیفیت و خوب مشکلی نداشتید و محتوای کافی را در سایت قرار داده بودید می توانید اقدام به ثبت لینک و بک لینک کرده و اعتبار سایت خود را افزایش دهید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید