طراحی سایتطراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت تهران هر کدام با استفاده از ابزارهای زیادی انجام می گیرد که با دیگر طراحی سایت ها می تواند تفاوت های بارزی داشته باشد. در طراحی وب سایت فروشگاهی از سیستم های مختلفی استفاده می شود که برخی از آنها مانند پرستاشاپ و ووکامرس شناخته شده و پُر استفاده تر می باشند. در این نوشتار به طراحی سایت با پرستاشاپ خواهیم پرداخت و نوشتار بعدی را به طراحی سایت با ووکامرس می پردازیم تا هنگام طراحی سایت بتوانید تصمیم بهتری را برای انتخاب هر کدام و امکاناتی که در اختیار خواهید داشت، بگیرید. انتخاب هر کدام از این سیستم های طراحی سایت فروشگاهی به نیازها و انتضارات شما بستگی دارد و نباید صرف اینکه فلان فروشگاه از چه سیستمی استفاده کرده و موفق بوده یا خیر برای طراحی سایت خود نیز دست به انتخاب بزنید و اطمینان داشته باشید که هر دو سیستم از مزایای زیادی برخوردارند.

طراحی سایت با پرستاشاپ 

طراحی سایت فروشگاهی پرستاشاپ


اگر بخواهیم در چند کلمه به تعریفی جامع و کامل در مورد پرستاشاپ بپردازیم باید بگوییم که پرستاشاپ یک یک فروشگاه ساز می باشد که همانند وردپرس و جوملا متن باز بوده و برنامه نویسان می توانند تغییرات مورد نیاز خود را در آنها اعمال کنند. پرستاشاپ به عنوان یگی از سیستم های فروشگاه ساز مهم در بیشتر سایت های دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و خدمات ارائه می دهد. امکانات زیادی در پرستاشاپ در اختیار مدیران قرار می گیرد که که اتصال به سیستم های پرداخت آنلاین را برای سایت شما فراهم می نماید. یکی از امکانات مهم برای ایرانیان در پرستاشاپ پشتیبانی کامل از زبان فارسی می باشد. همچنین امکاناتی که برای محصولات شما در نظر گرفته شده است نیز بسیار متنوع و جامع می باشد و می توانید ریز ترین جزئیات در نمورد محصولات خود را نیز در پنل مدیریتی پرستاشاپ در اختیار داشته باشید و مواردی مانند مالیات بر ارزش افزوده و وزن و غیره را اعمال نمایید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید