طراحی سایت

تبلیغ در گوگل چیست و چگونه کار می کند؟امروزه با توجه به گسترش چشمگير اينترنت و حضور آن در تمامي بخش هاي زندگي، حضور در آن يك امر ضروري براي تمامي شركت ها و سازمان ها مي باشد. اما با توجه به گستردگي بسيار زياد آن تمامي كاربران نياز دارند براي دستيابي به اطلاعات و يا خدمات مورد نظر خود از موتورهاي جستجو استفاده نمايند. همانطور كه مي دانيد گوگلGoogle پرطرفدارترين و معروفترين موتور جستجو است كه در ميان كاربران اينترنتي ايراني نيز داراي محبوبيت بالايي مي باشد و بصورت حدودي مي توان گفت كه تمامي كاربران اينترنت در ايران حداقل روزي يكبار برای جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود، از جمله کالاها یا خدمات مورد نیاز، از اين موتور جستجو  استفاده مي ‫کنند.
پس در صورتي كه شما حضور مناسبي در اين  موتور جستجو داشته باشيد مي توانيد خود را به ميليون ها كاربري كه از اين موتور براي جستجو استفاده مي نمايند معرفي نماييد .در همين راستا موتور جستجوی گوگل سالهاست كه ابزاري به نام Google Adwords را معرفي نموده است تا صاحبان وب سايت ها بتوانند وب سايت خود را از طريق اين ابزار در موتور جستجو گوگل معرفي نمايند.
۸۰% کاربران اینترنتی برای یافتن محصول یا خدمات مورد نظر خود از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند، و برای یافتن چیزی که به دنبال آن هستند از کلمات کلیدی (Keywords) استفاده می کنند. یک روش برای یافتن مشتری و معرفی محصولات و خدمات شما به آنها استفاده از همین روش است.
شما به عنوان صاحب یک حرفه یا کسب و کار با فهمیدن کلمات کلیدی که مشتریان هنگام جستجوی محصولات مشابه شما از آن استفاده می کنند، می توانید خود را در نتایج جستجوی موتور های جستجو در صفحات اول قرار داده و با این کار مشتریان بالقوه ای که به دنبال محصولات مشابه هستند را به سایت خود جلب کنید و فرصت معرفی خود را به آنها داشته باشید. ما از طریق روش های بهینه سازی استاندارد این امکانات را برای سایت شما فراهم خواهیم کرد.
به عنوان نمونه کسانی که در شهری خاص به دنبال کارت اعتباری هستند را می توان با کلمه کلیدی "کارت اعتباری" به سایت شرکت جلب نمود.

فواید تبلیغ در گوگل
هزینه این نوع تبلیغ تنها به ازای کلیک هایی است که کاربر انجام می دهد. هنگامی که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک نمود و وارد سایت شما شد، گوگل هزینه تبلیغ را از حساب شما کسر می کند. لذا پرداخت هزینه تبلیغ تنها منوط به بازدید از سایت شماست.
این روش یکی از مناسب ترین روش ها برای تبلیغات است، چرا که علاوه بر اینکه مخاطبی را هدف می گیرد که به دنبال محصول شماست، بلکه پرداخت هزینه آن بسیار کنترل شده بوده و گزارشات آماری که توسط گوگل ارائه شده و توسط کارشناسان ما تحلیل می گردد، به
بهینه  شدن تبلیغ شما کمک شایانی می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه بهینه سازی سایت با مشاورین شرکت نونگار (با شماره66518354) تماس بگیرید تا بهترین نتیجه را با کمترین هزینه به دست آورید.

طراحی سایت , طراحی سایت نونگار , طراحی سایت حرفه ای , طراحی سایت خبری , طراحی سایت آگهی , طراحی سایت مناسب , طراحی سایت آموزشی , طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت اجتماعی , طراحی سایت هتل , طراحی سایت داینامیک , طراحی سایت چیست , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت پربازدید , طراحی سایت و سئو , طراحی سایت و نکات , طراحی سایت و اصول , طراحی سایت و اصطلاحات , طراحی سایت داینامیک , طراحی سایت استاتیک , طراحی سایت و مزایا , طراحی سایت و وبلاگ , طراحی سایت و بلاگ , طراحی سایت آسان , طراحی سایت و cms

طراحی سایت نونگار پردازش