طراحی سایت


پرسش ها در گوگل

آیا محتوای صفحات سایت برای گوگل دارای اهمیت می باشد؟

اغلب افراد هزینه پرداختی خود را در گوگل AdWords از دست خواهند داد زیرا از اهمیت محتوای صفحات سایت به کلیدواژه های انتخابی غافل می باشند. شبکه محتوایی گوگل کلیدواژه های سایت ها را متناسب با محتوای ارائه شده در صفحات سایت رتبه بندی می نماید.پس هرگز نباید از اهمیت محتوای سایت در طراحی سایت و ارتباط ان با کلمات کلیدی غافل شد.

 

آیا انتخاب کلمات کلیدی عام مناسب می باشد؟

انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات بسیار حائز اهمیت می باشد. واضح ترین کلمات کلیدی در تبلیغات شما می تواند نام شرکت، برند، محصول و خدمت شما باشد. انتخاب کلمات کلیدی عام با چالش بیشتری روبه رو خواهد بود برای مثال انتخاب کلمه کلیدی رستوران نسبت به رستوران ژاپنی دشوارتر خواهد بود. پس تلاش خود را در جهت انتخاب کلمه ای متناسب با کسب وکار خود نمایید.

 

آیا استفاده از لینک داخلی سایت در تبلیغات مناسب تر می باشد؟

به منظور انعطاف پذیری و کنترل بیشتر می توانید از لینک های صفحات داخلی استفاده شده در طراحی وب سایت ، در کنار صفحه اصلی بهره گیری نمایید. در این صورت ایده عمیق تری نسبت به سایت به کاربر ارائه خواهید نمود و جزییات بیشتری را از کسب وکار خود در تبلیغات به نمایش گذاشته اید. صفحاتی مانند تماس با ما، خدمات و محصول.

 

آیا می بایست از کلیدواژه ها در تبلیغات استفاده نمود؟

بله. می بایست به جستجوگر نشان دهید که تبلیغات شما مرتبط با کلمات کلیدی می باشد.گوگل کلیدواژه های جستجو شده در تبلیغات، را در فرمت bold نشان می دهد. پس کلید واژه های استفاده شده در طراحی وب سایت را در تبلیغات خود درج نمایید.

 

آیا استفاده لیست بزرگی از کلمات کلیدی مناسب می باشد؟

بهتر است که بجای ایجاد تبلیغی با لیست بزرگی از کلیدواژه ها، از چندین تبلیغ با لیست کوتاهی از کلید واژه ها استفاده نمایید. این عمل در اول بودن شما در رنکینگ موتور جستجو و سئو سایت کمک شایانی خواهد بود.

 

آیا گوگل از روش پرداخت به ازای کلیک استفاده می نماید؟

گوگل از متد CTR (پرداخت به ازای هر کلیک) استفاده می نماید. شما به تعداد کاربرانی که به وب سایت شما هدایت می شوند می بایست هزینه پرداخت نمایید.البته گوگل این رویه را پیش گرفته است که اگر تبلیغات شما درخور کلیک بالایی باشد هزینه کمتری پرداخت نمایید.

 

آیا می توان متن آگهی را دچار تغییر نمود؟

این امکان وجود دارد که متن آگهی را متناسب با نظر خود تغییر دهید.

 

یا به ازای مشاهده تبلیغات می بایست هزینه پرداخت شود؟

خیر تنها در صورت کلیک می بایست هزینه پرداخت نمود.

 

آیا تست چندین مدل از تبلیغات سودمند خواهد بود؟

متن های تبلیغاتی متفاوت را تست نمایید و مشاهده نمایید که کدام یک بازخورد بالاتر و بهبود در سئو سایت را برای شما به دنبال خواهد داشت و از منظر کلیک های صورت گرفته و سودآوری را منجر شده است بررسی نمایید.

 

آیا توجه به کاربران موبایل دارای اهمیت می باشد؟

کاربران موبایل را هرگز در طراحی سایت خود فراموش نکنید.این احتمال را در نظر بگیرید که افراد دسترسی به کامپیوترهای شخصی نداشته باشند و می خواهند با استفاده از تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا نمایند. این عمل کلیک بالا را به دنبال خواهد داشت.

 

آیا به روز نمودن تبلیغات مهم می باشد؟

هرگونه تغییر در ظاهر، فرمت، متن تبلیغات با بازخورد روبه رو خواهد بود. با ایجاد تغییرات و مشاهده اثرات آنها به فکر سودآوری بیشتر و بهبود سئو وب سایت خود باشید.

 

آیا امکان کلیک زیاد کاربری وجود دارد؟

گوگل با استفاده از الگوریتم های خود از امکان این تقلب جلوگیری نموده است.

 

آیا استفاده از کلمات منفی در تبلیغات سودمند خواهند بود؟

استفاده از کلمات کلیدی مانند رایگان، حراج، ارزان موجب جلب توجه خاص تر کاربر خواهد شد که در نتیجه آن نرخ بالاتری از کلیک ها و افزایش سئو سایت را برای شما به دنبال خواهد داشت و همچنین هزینه کمتری را می بایست پرداخت نمایید.

 

آیا مناسب می باشد که نتایج تبلیغات را پیگیری نماییم؟

تنها به ابزارهای گزارش دهی گوگل اکتفا ننماید. شما نیازمند دریافت جزییات بالاتری می باشید به ویژه در خصوص کلیدواژه هایی که کاربران را به سایت شما هدایت می نماید و یا مشاهده کلیدواژه هایی که مورد جستجو قرار می گیرند.

 

آیا استفاده از مکان در کلمات کلیدی مناسب می باشد؟

اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که مکان ارائه محصول و یا خدمت مهم می باشد پس بدین صورت درج مکان خود در کلمات کلیدی کمک کننده خواهد بود.

 

آیا گوگل می بایست سایت ها را تایید نماید؟

گوگل سایت ها از از چند منظر مورد بررسی قرار می دهد. نام دامنه، محتوای سایت، هاست مواردی می باشد که گوگل بررسی می نماید.

 

آیا می بایست به آنالیز گوگل توجه داشته باشیم؟

اگر پیکربندی آنالیز گوگل شما درست باشد به آسانی می توانید به اطلاعات در خصوص تبلیغات خود دست یابید، اطلاعاتی از قبیل تعداد بازدیدکننده،کلمات جستجو شده و افراد هدایت شده به صفحه سایت.

 

آیا تبلیغات در زمان محدودی به نمایش گذاشته می شود؟

بله تبلیغات گوگل محدودیت زمانی را دارا می باشد.

 

آیا آنالیز نرخ بازدید در ساعات و روزها متفاوت می باشد؟

نرخ بازدید در روزها و یا حتی ساعت ها متفاوت می باشد برای مثال 10 صبح و یا در 3 عصر اغلب بیشترین بازدید را خواهند داشت. با گزارشگیری در این اوقات می توانید به آنالیز کاملتری از تبلیغات خود دسترسی پیدا کنید.

 

آیا استفاده از کلمات کلیدی که کمتر استفاده شده اند مناسب تر می باشد؟

ترکیب مناسبی از کلمات کلیدی را انتخاب نمایید، کلماتی که تاکنون در نظر نگرفته شده اند و می تواند گزینه خوبی در جستجو کاربران باشند.

طراحی سایت | محتوای صفحات سایت برای گوگل