یکی از مباحث مهم در طراحی سایت برای مدیران سایت های مختلف اعم از طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت خبری و یا طراحی سایت فروشگاهی نگاه به صدر رنکینگ گوگل و پی بردن به دلایل برتری آنها می باشد. اگر شما نیز در حال طراحی سایت هستید و یا اینکه بر روی یک سایت کار می کنید تا رنک گوگل آن را بهبود ببخشید باید برایتان سوال شده باشد که چرا برخی سایت ها با اقتدار در رتبه های یک تا سه نتایج گوگل در کلمات کلیدی مهم می باشند. برای جواب دادن به این سوال یکی از مسیرهایی که می توانیم برویم این است که ویژگی ها و خصوصیات مشترک این سایت ها را با هم مرور کنیم.

طراحی سایت رنک بالا در گوگل و اشتراکات 

اشتراکات طراحی سایت های با رنک خوب گوگل


برای اینکه ویژگی های سایت های برتر نتایج گوگل را تحلیل کنیم به سراغ برخی از تحقیقات قابل اتکا در جهان می رویم. این پژوهش ها بر روی تعدا بین 100 تا 400 سایت برتر رنک گوگل در کلمات کلیدی مهم صورت گرفته است و نتایج آن به این نکته اشاره داشته است در وهله اول یکی از مهم ترین اشتراکات این سایت ها با یکدیگر این است که صاحبان آنها قبل از اینکه به طراحی سایت بپردازند شهرت قابل توجهی در میان مردم داشته و خود آنها به نوعی یک برند بوده اند. اگر در ایران مثال بزنیم افرادی مثل علی دایی و علی کریمی را می توان مقایسه کرد که افرادی شناخته شده در سطح جهان هستند و فرض کنید این افراد به طراحی وب سایت می پردازند.

طراحی سایت رنک بالا در گوگل و اشتراکات 

نقش شهرت فردی در طراحی سایت موفق


علی کریمی و علی دایی در میان ورزشکاران و کُل جامعه ایران در شبکه های اجتماعی بیشترین دنبال کننده و یا به عبارت دیگر فالور را دارند. به همین دلیل طراحی سایت آنها با استقبال و اعتماد کاربران مواجه خواهد شد کما اینکه علی دایی در حال حاضر صاحب کسب و کارهای موفقی در سطح بین المللی می باشد. بنابراین اولین اشتراک بسیاری و نه همه سایت های برتر نتایج گوگل شهرت و برند بودن صاحبان آنها در سطح ملی و منطقه ای و یا جهانی بوده است. در ادامه و مقالات بعدی به ذکر سایر اشتراکات خواهیم پرداخت با آموزش طراحی سایت نونگار پردازش با ما همراه باشید.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید