طراحی سایت


نحوه ایجاد محصولات در طراحی سایت وردپرس بخش سوم

در مقاله قبلی به دسته بندی محصولات و مفاهیم کلی آن ها در طراحی سایت اشاره شد. با ما همراه باشید تا شما را با چگونگی ایجاد یک محصول متغیر و نمایش آن در طراحی سایت بیشتر آشنا سازیم.
با باز شدن صفحه ی محصول متغیر، از طریق افزونه های موجود در کادر به خوبی می توانید تمامی ویژگی های محصول را در طراحی سایت ایجاد نمایید.

طراحی سایت

انبار در طراحی سایت

بر افزونه ی انبار در طراحی سایت کلیک کنید.
1) شناسه محصول: هر محصول دارای یک کد شناسه است که به واسطه ی آن شناسه در طراحی سایت قابل سفارش و پیگیری می باشد.
2) مدیریت موجودی انبار: با فعال کردن این بخش شما می توانید میزان موجودی محصول را در انبار مشخص کنید تا مشتریان با توجه به موجودی محصول در طراحی سایت، نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
3) فروش تکی: امکان فروش محصول به صورت تکی را جهت مشتریان در طراحی سایت فراهم می کند.

طراحی سایت

حمل و نقل در طراحی سایت

در قسمت حمل و نقل با درج ویژگی های محصول در طراحی سایت از قبیل وزن، طول، عرض و ارتفاع مشتریان به خوبی می توانند از ابعاد محصول مورد نظر در طراحی سایت مطلع شوند.

طراحی سایت

محصولات مرتبط در طراحی سایت

درک این قابلیت با توجه به استراتژی هر یک از مدیران طراحی سایت متفاوت است. با استفاده از این افزونه شما می توانید به گروه بندی محصول مورد نظر و معرفی محصولات مشابه با آن در طراحی سایت بپردازید. بهترین مثال برای محصولات مرتبط در طراحی سایت، دیجی کالاست. من در حال انجام مراحل خرید یک دفتر 60 برگ از طراحی سایت هستم.
طراحی سایت به من دفتر 60 برگ مشابهی که بهتر از محصول انتخابی است را پیشنهاد می دهد( فروش مکمل). من یکی از مشتریان دائمی این طراحی سایت می باشم طراحی سایت در کنار محصول انتخابی( دفتر 60 برگ)، کالای دیگری مانند خودکار را به من معرفی می کند( بیش فروش ها). نحوه ایجاد محصولات در طراحی سایت وردپرس بخش دوم را نیز مطالعه نمایید.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه