طراحی سایت


گرافیست سایت - گرافیست وب کیست

چگونه یک گرافیست سایت حرفه ای باشیم


گرافیست خوب و حرفه ای می بایست کاتالوگ و مجموعه ای از عکس ها و تصاویر را برای خود داشته باشد. این عکس ها هر یک می توانند یک ایده ذهنی را در ذهن گرافیست ایجاد نماید و همچنین در شرایط مرتبط کارایی لازمه را داشته باشد. دانلود تصاویر با کیفیت از اینترنت و نیز سی دی ها از تصاویر گرافیکی که منحصر به گرافیست های حرفه ای می باشد آیتم هایی خواهد بود که موجب الهام گیری می شود. تهیه نمونه کاراهای دیگر گرافیست ها نیز می تواند حس خلاقیت را افزایش دهد.

مطالعه نکات گرافیکی

خواندن و مطالعه نکات گرافیکی در خصوص مواردی همچون طراحی قالب ، طراحی بنر ، اسلایدر و غیره می تواند ذهن گرافیست را بیش از پیش در خصوص جزییات گرافیکی روشن نماید. مقالات متعددی در زمینه گرافیک سایت منتشر می گردند که نکات آموزشی در خصوص طراحی لوگو ، طراحی بنر ، همخوانی رنگ ها را بیان می نماید. دانستن این نکات گرافیست را با هشیاری و آگهی بیشتر در خصوص علم طراحی و گرافیک رو به رو می نماید.


فعالیت در انجمن های گرافیکی

مشاوره و هم فکری با دیگر گرفیست ها و همچنین مشاهده نمونه کارهای گرافیست ها در طراحی قالب و یا طراحی لوگو می تواند خلاقیت شما را بیفزاید. شرکت در انجمن ها و فروم های گرافیکی موجب گردهم آمدن افراد در زمینه کاری یکسان می شود که ذهن شما را آماده انجام پروژه های گرافیکی می نماید.


نمونه گرافیکی در سایت های مشابه دیگر

شاید موردی توسط گرافیست ها انجام می شود این باشد که نمونه کار انجام شده در سایت های خارجی را به واسط کلمات کلیدی مشابه با سایت را مشاهده می نمایند. مشاهده سایت ها در زمینه کاری یکسان به زبان فارسی نیز اولین اقدامی است که هر گرافیست سایتی اعمال می نماید. این امر می تواند قدرت دید گرافیست را افزایش دهد.