طراحی سایت


حقایقی درباره طراحی وب که هرگز درباره آنها فکر نکرده اید

این مسئله بدون شک مهم بنظر می رسد. بله ، همه ما عاشق یک وب سایت فوق العاده زیبا هستیم اما تا زمانی که برخی از واقعیت های مهم طراحی وب را درک نکنید ، سایت شما نتایج مطلوبی نخواهد داشت. امروزه به شکلی عادی شده است که طراحی خوب فقط به کشیدن و رهاکردن عناصر نیاز دارد و رنگ ها را به طور دلخواه تنظیم می کنید و محتوای خود را در آخر به آن اضافه می کنید. البته ، این یک روش معمول است، حتی ممکن است منجر به داشتن یک وب سایت زیبا شود. با این اوصاف ، اگر می خواهید سایت شما به ظاهر زیبا و فراتر از آن برسد و سایتی با عملکرد بالا داشته باشید که به بهترین وجه در خدمت تجارت شما باشد ، به موارد بیشتری نیاز دارید. آنچه شما نیاز دارید یک طراح وب است که می داند چگونه در پشت صحنه کار کند تا بتواند جزئیات مهم و حیاتی را مدیریت کند که واقعاً می تواند سایت شما را به اوج برساند. در اینجا چند فاکتور وجود دارد که در اطمینان از عملکرد خوب سایت شما نقش اساسی دارند. علاوه بر این ، ما برخی فاکتورهای اضافی را نیز در نظر خواهیم گرفت که اگر می خواهید یک بازار خاص را هدف قرار دهید ، می تواند مهم باشد.

حقایق وب

الگوها جادویی نیستند

ما با عنصری شروع خواهیم کرد که کاملاً به طراحی وب سایت شما متصل است. الگوها یک راه آسان برای ایجاد یک سایت جدید هستند ، و اگر اطلاعات مربوط به ورود و خروج را بیاموزید ، می توانید فقط در چند ساعت یک وب سایت بسازید. متأسفانه ، همه چیزهایی که درخشش دارند طلا نیستند. گرچه الگوها می توانند مفید باشند ، اما با محدودیت ها و نکات منفی زیادی همراه هستند. به عنوان مثال ، با وجود بسیاری از سفارشی سازی های موجود ، ایجاد صفحاتی بهم ریخته که مانع تجربه کاربر شما می شوند ، آسان است. علاوه بر این ، کدی که در پشت الگو قرار دارد ممکن است آنطور که باید تمیز نباشد و اگر می خواهید وب سایت شما به خوبی شکل بگیرد ، این یک اشکال قابل توجه است. به خصوص ، اگر سعی کنید توابعی را که الگو برای آنها طراحی نشده است پیاده سازی کنید ، ممکن است در نهایت کد شلوغ و طراحی نامرتبی داشته باشید.

کدگذاری خوب همانند موتور است

هنگامی وب سایت شما خوب به نظر می رسد که عملکردهایی که ایجاد کرده اید به درستی کار کنند ، ممکن است فکر کنید که همه چیز عالی است ، اما متأسفانه ، اغلب چنین نیست. کدگذاری چیزی نیست که شما با چشم خود می بینید ، اما تأثیر آن بر عملکرد وب سایت شما بسیار مهم است. اگر کد نادرستی نوشته شده که به وب سایت شما قدرت بخشیده باشد ، ممکن است Google و سایر موتورهای جستجو در یافتن اطلاعات موجود در آن مشکل داشته باشند و ممکن است به درستی در نتایج جستجو نمایش داده نشود. در نتیجه ، ترافیک ارگانیک شما با تأثیرات ناخواسته آشکار بر روی کسب و کار شما محدود خواهد شد. اگر کد سایت شما واقعاً نامرتب ، متورم یا شکسته باشد ، حتی ممکن است توسط موتورهای جستجو جریمه شوید تا حدی که سایت شما حتی در نتایج نشان داده نشود.

مرورگرهای مختلف را تهیه کنید

این نکته کاملاً مربوط به نکته قبلی در مورد کدگذاری است. هر مرورگر کد وب سایت شما را به طور متفاوتی ترجمه می کند. بنابراین ، برای مثال ، اگر وب سایت شما در Chrome عالی است ، به این معنی نیست که همان نتیجه در Safari ، FireFox یا سایر مرورگرهای وب تکرار شود. در برخی از آنها ، ممکن است طراحی شکسته به نظر برسد ، یا ممکن است برخی از عملکردها اصلاً کار نکند. این مشکلی است که فقط طراحان وب و توسعه دهندگان خوب می توانند آن را حل کنند زیرا آنها دانش گسترده ای در مورد HTML ، CSS و مرورگرهای مختلف دارند. آزمایش و اصلاح وب سایت خود برای کار بر روی چندین مرورگر ، بخشی اساسی از پروژه شماست که از، از دست دادن بازدیدهای با ارزش جلوگیری می کند.

موضوعات را طراحی کنید

تمام موارد فنی که ما در حال حاضر ذکر کردیم به این معنی نیست که طراحی خوب مهم نیست. تأثیر بصری هنوز هم تأثیر مهمی روی بازدیدکنندگان شما دارد. با این حال ، یک متخصص وب نه تنها ظاهر وب سایت شما را طراحی می کند بلکه حتی سازماندهی آن را نیز انجام می دهد زیرا در واقع طراحی وب خوب ، هدف گرا است. این بدان معناست که آژانس وب یا همان شرکت طراحی سایت مد نظر شما، باید اهداف شما را بفهمد تا بتواند هر عنصر صفحه شما را با در نظر گرفتن این اهداف خاص قرار دهد.

موضوعات را طراحی کنید

سرعت ضروری است

در اینجا چند آمار برای نشان دادن منظور ما آورده شده است. 47٪ از کاربران انتظار دارند که یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود و اگر این اتفاق نیفتد 39٪ از آنها صفحه شما را ترک می کنند. شکی نیست که سرعت برای وب سایت شما حیاتی است. بارگیری سریع وب سایت ها ترکیبی از عوامل مختلف است یک بار دیگر ، کد پاک بسیار حیاتی است ، صفحات نباید با عناصر غیر ضروری شلوغ شوند ، تصاویر باید بهینه شوند ، تنظیمات میزبانی به درستی تنظیم شوند و لیست ادامه یابد. شاید از دیدن اینکه تنها یک ثانیه در وب سایت شما چه تفاوت بزرگی می تواند ایجاد کند ، چه از جهت مثبت و چه از نظر منفی ، تعجب کنید. برای بهینه سازی سرعت سایت های خود ، به یک طراح وب حرفه ای نیاز دارید که بداند چه کدی و تنظیماتی را بدون خراب شدن کل وب سایت تنظیم کند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید