طراحی سایت


چرا به وب سایت نیاز دارید؟

40٪ از مصرف کنندگان بدون حضور آنلاین به شغلی اعتماد ندارند! وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. استرالیایی ها به طور متوسط هر هفته 23+ ساعت و هر روز حداکثر پنج ساعت در دستگاه های دستی خود به سر می برند.

7 دلیل برتر داشتن وب سایت تجاری

40٪ از مصرف کنندگان بدون حضور آنلاین به شغلی اعتماد ندارند! وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. استرالیایی ها به طور متوسط هر هفته 23+ ساعت و هر روز حداکثر پنج ساعت در دستگاه های دستی خود به سر می برند.

وب سایت باعث افزایش درآمد و بازگشت سرمایه می شود.

در عصر تحول دیجیتال ، ساخت سایت با استفاده از نرم افزار رایگان مانند WordPress.com هزینه زیادی ندارد ، اما صدای بیشتری برای شما فراهم می کند. بدون سرمایه گذاری زیاد ، هزاران مشتری آینده در یک سیستم عامل بهینه شده برای موتور جستجو پیدا خواهید کرد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بازار تبلیغات گسترده تری را برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار عرضه کنید. کیفیت وب سایت ، مستقل از بخشی که در آن مستقر هستید ، اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد.

طراحی سایت

وب سایت اعتبار را به مشاغل اضافه می کند.

اگر می خواهید به مشتریان خود نشان دهید که تجارت را جدی می گیرید ، پس بهتر است در یک وب سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید. در عصری که بیش از 50٪ از کاربران تلفن همراه با مرور در تلفن های هوشمند خود ، تجارت یا کالای جدیدی را شناسایی می کنند ، ایجاد نکردن وب سایت ، به اعتبار شما لطمه می زند. طبق یک نظرسنجی ، 75٪ از مصرف کنندگان اینترنت قبول می کنند که سازمانی را براساس طراحی سایت خود قضاوت کنند. در پایان ، افراد ممکن است در مشاغلی که می توانند به آن اعتماد کنند سرمایه گذاری کنند و وب سایت سنگ بنای آن پیوند است.

یک وب سایت خوب می تواند در برابر مارک های بزرگ در نتایج جستجو پیروز شود

آیا می دانید که یک وب سایت فرصتی مناسب برای رقابت با غول های صنعت خود به شما ارائه می دهد؟ هنگام طراحی، یک وب سایت بهینه شده ، باید در مکان صحیح بالاتر و در لحظه مناسب باشد. بهینه سازی برای کلمات کلیدی صحیح باعث افزایش بازدید وب سایت شما و تأثیر در مسیر مشتری شما می شود ، که به طور معمول با تجزیه و تحلیل ، بازخورد و بررسی هایی که ما آنها را SEO می نامیم شروع می شود. یکی از فرصت های فراوان برای تهدید صنعت ، دستیابی به نقش اصلی در لیست نتایج جستجو است. بنابراین ، اگر بر دید آنلاین تسلط ندارید ، به مشتری دلیل نمی دهید که از شما خرید کند در مقابل مارک های بزرگ.

پیشنهادات و تخفیف های خود را به نمایش بگذارید

اولین تماس مخاطبان با نام تجاری شما یک وب سایت است. شما کاملاً مسئول چگونگی قرار دادن مشاغل خود هستید. علاوه بر این ، شما می توانید نه تنها توابع خود را در معاملات خود نشان دهید ، بلکه شامل خلاصه درس فیلم یا راهنمای PDF برای بارگیری هستید.

چگونه می توان یک وب سایت زیبا طراحی کرد؟

این ممکن است ناخوشایند به نظر برسد ، اما بسیار منطقی است. شما تنها در این کار نیستید. هزاران مشاغل اکنون کالاها و خدماتی را که شما ارائه می دهید ارائه می دهند و اکثر آنها وب سایت های خاص خود را دارند. اگر به تمام نکاتی که قبلاً در این مقاله پرداخته ام نگاه کنم ، در حال حاضر در یک نقطه مثبت قرار دارند. به نظر می رسد که آنها در بازار بیشتر قابل اعتماد هستند ، اعتماد اولیه خود را با مردم برقرار کرده اند ، محصولات / خدمات خود را به نمایش می گذارند و همچنین از جستجوهای Google سود می برند.

همه رقبای شما از قبل یک وب سایت دارند

نونگار پردازش واقع در ستار خان تهران از دهه 2000 شاهد تغییر بازار بوده است. وب سایت های طراحی شده توسط توسعه دهندگان وب ما نه تنها زیبا هستند بلکه باعث بهبود تبدیل بازدیدکنندگان شما می شوند. ما آنها را "وب سایت های جادویی تبدیل" می نامیم!


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید