طراحی سایت


گواهی ssl وتاثیر آن بر امنیت طراحی سایت

در طراحی سایت معمولا یکی از اتفاقاتی که برای یک سایت پیش می آید عدم اتصال سایت به مرورگر است و نمایش پیغام your conection is not secure در مرورگر است که اکثرا کاربران با مشاهده این پیغام احساس ناامنی کرده وسایت را رها می کنند این پیغام را زمانی کاربر دریافت می کند که سایت فاقد گواهی ssl باشد.
مرورگر ایمن گوگل چیست ؟ در طراحی سایت مرورگر ایمن گوگل هرروز به محا فظت بیش از 3هزار دستگاه در روز وباارائه هشدار به کاربران می پردازد و اگر سایتی توسط هکرها یا ویروس ها دچار مشکل شده باشد مدیران سایت ها را در جریان قرار می دهد.تا مشکل را شناسایی و حل بکنند و بازدید کنندگان آنها ایمن تر به بازدید طراحی سایت بپردازند. مرورگر ایمن گوگل در سراسر گوگل کار می کند و باعث افزایش امنیت در اینترنت می گردد.

طراحی سایت

گواهی امنیتی ssl در طراحی سایت چیست ؟

گواهی ssl در طراحی سایت همان لایه امن پروتکل است و منظور همان پروتکل امنیتی است که به وب سایت اینترنتی این امکان را می دهد که داده های خود را بین مرورگر وسرور در یک فضای امن مبادله کنند .هر زمان که در طراحی سایت از این پروتکل امنیتی استفاده نماید مرورگر با استفاده از یک کد اطلاعات را رمز گزاری می کند و آن را به سرور اصلی طراحی سایت رسال می نماید و بعد از آن سرور با استفاده از رمز مخصوص این اطلاعات را رمز گشایی می نماید این کار باعث می شود که هکرها و عوامل نفوذی بدون دسترسی به رمز اینترنتی به پروتکل داده ها و اطلاعات دسترسی نداشته باشند .این کار باعث افزایش امنیت طراحی سایت می شود.
گواهی sslبه چه صورت در دنیای اینترنت و طراحی سایت وجود دارد آیا انواع مختلف دارد ؟و نوعی از گواهی است که بتواند امنیت طراحی سایت را به طور کامل تظمین کند .این گواهی هم به صورت پولی وهم به صورت رایگان وجود دارد که بیشتر هاستینگ به صورت رایگان آنرا در اختیار سایت قرار می دهد .اما نوع پولی آن تفاوت وبرتری های بیشتری نسبت به نسخه رایگان دارد.

طراحی سایت

سه نوع اصلی گواهی نامه طراحی سایت

• این گواهی نامه برای اعتبار سنجی دامنه در طراحی سایت از آن استفاده می شود برای افراد حقیقی که سایت دارند و تمایل به حفظ امنیت آن ارند گزینه مناسبی است.
• در طراحی سایت نوع دوم گواهی نامه که برای شرکت ها و سازمان های خصوصی ودولتی کاربرد دارد و باید با ارائه مارک معتیبر برای دریافت این گونه گواهی نامه اقدام کرد وتا اهراز هویت گواهی نامه صادر نمی شود.
• سومین نوع گواهی نامه در طراحی سایت کاملا شخصی برای شرکت ها و سازمان ها و بانک ها و مراکز دولتی وبه صورت حقوقی صادر می شود واین مراکز با ارائه مدارک نیاز به دریافت گواهی هستند.

طراحی سایت

ضرورت دریافت گواهی نامه برای سئو طراحی سایت

همانطور که قبلا اشاره کردیم سئودر طراحی سایت به مجموعه از فعالیت ها گفته می شود برای محبوبیت سایت برای موتورهای جستجو و بنابراین برای محبوبیت سایت و سئو سایت باید تمام الگوریتم های لازم و ارائه شده توسط گوگل را انجام داد. موتورهای جستجو گوگل از طراحی سایت هایی که امنیت نداشته باشند خیلی خوششان نمی آید پس برای رتبه دهی سایت توسط موتور گوگل ،امنیت سایت و داشتن گواهی sslضروری است. طراحی سایت پیش بینی فوتبال که از بهترین خدمات شرکت نونگار پردازش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه