طراحی سایت


طراحی سایت شرکتی

معمولا زمانی که صحبت از یک شرکت می شود حس رسمی بودن به افراد دست می دهد، قطعا شرکت ها نیز از این حس رسمی بودن احساس خرسندی می کنند و خود را در بین مشتریان در جایگاه بالایی می بینند.
به همین دلیل مشتریان جدید و حتی مشتریان ثابت شرکت شما بسیار مشتاق هستند تا ببیند طراحی سایت شرکت شما به چه گونه ای طراحی شده است. و مسلما همه ی مشتریان شما توقع طراحی سایت حرفه ای و تخصصی را از شرکت شما دارند.
به کمک طراحی سایت حرفه ای و تخصصی قادر خواهید بود مشتری های بسیار زیادی را به خود جذب کنید، یعنی به عبارتی دیگر طراحی سایت به کسب درامد بیشتر شما کمک بسیاری خواهد کرد.

آموزش طراحی سایت اصفهان

اصول طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت به شما کمک خواهد کرد تا از طریق آن بتوانید شرکت خود و تمامی بخش های شرکت خود را به بازدید کنندگان و کاربران معرفی کنید.مشتری ها از طراحی سایت حرفه ای و بی عیب و نقص شما متوجه خواهند شد که با چه شرکت قدرتمندی در ارتباط می باشند.
در همه ی طراحی سایت ها صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین صفحات در طراحی سایت شما به حساب میاید. در صفحه تماس با ما باید اطلاعات تماس و نقشه شرکت شما قرار داده شود تا مشتریان از طریق شماره تماس و آدرسی که در طراحی سایت خود قرار می دهید بتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند و زا سرویس و خدمات شما بهره مند شوند.
همچنین با قرار دادن بخش اخبار و مقالات مرتبط با حرفه ی خود در طراحی سایت می توانید برای ساعاتی کاربران و بازدیدکننگان در سایت خود مشغول کنید که این موضوع در سایت شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. زیرا هرچه افراد بیشتری از سایت شما بازدید کنند و وقت بیشتری را در طراحی سایت شما سپری کنند، سئو و بهینه سازی سایت شما را افزایش خواهد داد زیرا باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجویی مانند گوگل می شود.
یکی دیگر از موارد مهم که در طراحی سایت خود می توانید قرار دهید سیستم فروش آنلای می باشد و با قرار دادن درگاه پرداخت انلاین مشتریان خیلی راحت و بااعتماد از وب سایت شما خرید های آنلاین خود را انجام میدهند.

معمولا در یک طراحی سایت شرکتی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

• ایجاد اتوماسیون اداری در طراحی سایت شرکتی
• ایجاد ارتباط با دیگر ادارات از طریق طراحی سایت شرکتی
• امکان گزارش دادن اخبار ادارات در طراحی سایت شرکتی
• امکان ارسال کردن نامه های اداری در طراحی سایت شرکتی
• امکان نمایش منتخب اخبار شرکت در طراحی سایت شرکتی
• ایجاد سیستم سفارش و خدمات در طراحی سایت شرکتی
• معرفی بخش های مختلف شرکت و معرفی اعضا به کمک طراحی سای شرکتی

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت
طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه