طراحی سایت


بالا بردن رتبه سایت در گوگل

به منظور بالا بردن رتبه سایت در گوگل از روش های مختلفی استفاده می شود که بعضی از آن ها موجب افزایش رونق در کسب و کارتان می شود و برخی دیگر نیز تاثیرات بالعکسی می گذارد. به دنبال افزایش رتبه سایت شما در گوگل، رتبه الکسای سایت شما نیز افزایش می یابد. هر چه کاربران بیشتری از سایت شما دیدن کنند و زمان بیشتری را صرف بازدید از سایت شما کنند درنتیجه در موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه بهتری را به خود اختصاص خواهید داد. از جمله عوامل تاثیر گذار در کسب رتبه یک وب سایت در موتورهای جستجو می توان به تاریخ ثبت دامنه، تعداد بازدید کنندگان، تعداد لینک های ورودی و... اشاره کرد.

طراحی سایت

عوامل تاثیر گذار در بالا بودن رتبه سایت در گوگل

• سئو و بهینه سازی سایت: با استفاده از سئو و بهینه سازی می توانید رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید. همچنین با رعایت یک سری اصول و قواعد و استانداردها کاربران بیشتری را به بازدید از سایت خود تشویق نمایید.

طراحی سایت

• سئو سایت و رفع مشکلات در بالا بردن رتبه سایت در گوگل


• بهینه سازی و رفع مشکلات در بالا بردن رتبه سایت در گوگل: تمامی مشکلات موجود در سایت شما توسط متخصصان بهینه سازی می شود و بعد از آن نوبت پیاده سازی عملیات سئو می باشد. توصیه می شود آدرس دهی صفحات وب سایت در موتورهای جستجو درست بهینه سازی شده باشد و کد نویسی به صورت دایو بیس انجام شود. متخصصان سئو حتما باید ساختار اطلاعاتی سایت را بررسی و در صورت نیاز تغییر و یا اصلاح نمایند و بهینه سازی های لازم را انجام دهند. متخصصین سئو برای مشاهده از خطاها و مشکلات سایت می توانند از نرم افزارهایی نظیر Google Webmaster Tools استفاده کرده و آن خطاها و مشکلات ایجاد شده را برطرف کنند. هرگز فراموش نکنید که بهینه سازی سایت باید به صورت دائمی انجام شود نه به شکل مقطعی. در این صورت است که می توانید رتبه خود را در گوگل بالا ببرید و سایت خود را به بازار بزرگ اینترنتی معرفی و برند سازی کنید.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید