طراحی سایت


سئو URL در طراحی سایت

همانگونه که در مقالات دیگر نیز اشاره داشتیم در سئو سایت مؤلفه های زیادی تأثیر گذار می باشد. هر کدام از این موارد به تنهایی نمی تواند تأثیر داشته باشد و باید مجموعه این موارد با هم لحاض شود. یکی از این موارد، آدرس سایت یا همان url می باشد. قبل از اقدام به خرید دامنه سایت خود باید به سئو سایت نیز اهمیت بدهید. بسیاری از افراد فقط می خواهند که طراحی سایت خود را انجام شود و در نهایت می گویند یک دامنه نیز به انتخاب خود بگذارید و این باعث می شود که مشکلات متعددی پیش بیاید. از جمله اینکه کارشناس طراحی سایت باید مواردی را در نظر بگیرد که ممکن است با سئو سایت همخوانی نداشته باشد. از جمله این موارد که اصولاً کارفرمایان اصرار به انجام آن دارند این است که با سلیقه شخصی مدیر سایت بیشتر تشابه داشته باشد تا استانداردهای سئو سایت. در ادامه چند مورد از نکات با اهمیت در سئو مربوط به url سایت را معرفی می کنیم اما در نهایت دو مورد را باید در نظر داشته باشید ابتدا اینکه آدرس سایت شما در ذهن کاربران بماند و با معنی باشد و دوم اینکه برای موتورهای جستجو نیز جذاب و قابل قبول باشد.

سئو URL در طراحی سایت

استفاده از دامنه های متعدد

یک اصل مهم را در تمامی مراحل طراحی سایت و سئو سایت باید در ذهن خود داشته باشید. هر روش و مسیری که دسترسی کاربران و روند امتیازدهی موتورهای جستجو به سایت شما را پیشیده و مشکل کند احتمال زیادی دارد که تأثیر منفی بر بازدید و رتبه سایت شما داشته باشد. برای مثال اگر بخواهید محتوا را از صفحه اصلی به یک زیر دامنه انتقال دهید ترافیک زیادی را در آن صفحه از دست خواهید داد. بنابراین بهترین راهکار این است تا جای ممکن تلاش کنید از یک دامنه و زیر دامنه بیشتر استفاده نکنید. البته در سئو سایت مواردی نیز هست که ما نه تنها مجبوریم که از دامنه های متعدد استفاده نماییم بلکه اینکار می تواند تأثیرات مثبتی در سایت داشته باشد که در جای خود به صورت مفصل به آنها اشاره خواهیم کرد.

سئو URL در طراحی سایت

اهمیت کاربران در انتخاب URL سایت

قطعاً موتورهای جستجو نیز تمامی تلاش خود را می کنند که بهترین نوع ارتباط بین کاربران و سایت ها برقرار باشد و تمامی الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای جستجو در این جهت است که سایت های با کیفیت تر و معتبرتر را در هر زمینه ای شناسایی و به کاربران ارائه دهند. دامنه و یا همان url سایت نیز از مهمترین عواملی ارتباط بین کاربر و مدیران سایت می باشد. ماندگاری و خوانایی نام دامنه از اهمیت زیادی در سئو سایت و برند سازی برخوردار است. اما چگون می توان رابطه خوبی را بین کاربر و دامنه سایت برقرار کرد؟ ابتدا اینکه باید تلاش کنید نام دامنه شما از لحاض معنایی به محتوا و کُلیت سایت شما نزدیک باشد و در صورت امکان بیانگر تمامیت سایت شما باشد. این مورد باعث می شود که کاربران به صورت هدفمند وارد طراحی سایت شما شوند.

 

مطالب مرتبط:

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت تبریز

سئو سایت شیراز

سئو سایت تبریز

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اهواز

سئو سایت کرج

سئو کار کرج


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید