طراحی سایت


شکایت از اینماد

امروزه خرید و فروش اینترنتی به یکی از پرطرفدارترین خدمات پستی تبدیل شده است و از این رو ما شاهد افزایش تمایل افراد به خرید از فروشگاه های اینترنتی می باشیم. بنابراین با افزایش فرهنگ خرید اینترنتی مسلما مشکلات حاصل از این معاملات نیز افزایش می یابد. برخی افراد ممکن است در حین خرید اینترنتی با مشکلی روبرو شده باشند که همین مسئله باعث صرف نظر نمودن این دسته افراد جهت خرید اینترنتی می شود. اما همیشه برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و مراجع قانونی جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات تشکیل شده اند. نماد الکترونیکی یا اینماد توسط سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت بعد از بررسی صلاحیت طراحی سایت مربوطه اعطاء می گردد. اینماد در واقع مجوز تضمین کننده جهت کاربران به منظور خرید از درگاه های اینترنتی می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل جهت خرید اینترنتی از فروشگاه مربوطه دارای مجوز اینماد می توانید به صفحه ثبت شکایات سامانه نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه نمایید.

طراحی سایت

ثبت شکایت در سامانه ی اینماد

سامانه ی ثبت شکایات نسبت به قبل تغییرات بسیاری داشته است و به عبارتی کامل تر شده است. همچنین زمانی که شما در خرید اینترنتی خود با مشکل روبرو شدید می توانید شکایت خود را به پلیس فتا نیز اعلام نمایید برای این منظور کافی است به صفحه گزارش تخلف فروشگاه های اینترنتی وارد شوید. در این قسمت فرمی نمایش داده می شود که باید به درستی پر شود و توجه به این نکته که آیا طراحی سایت مربوطه نماد اعتماد الکترونیکی دارد یا نه بسیار حائز اهمیت است.

طراحی سایت

مراحل مربوط به اعلام شکایت از اینماد عبارتند از:

• مشخص کردن وضعیت اینماد موجود در طراحی سایت
• تعیین نوع نارضایتی از طراحی سایت
• تعیین نوع خرید از طراحی سایت
• تعیین نوع کالا از طراحی سایت
• اعلام ارزش ریالی از طراحی سایت
• اعلام جزئیات شکایت و نحوه ی برخورد با طراحی سایت فروشگاه مربوطه

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید