طراحی سایت


طراحی سایت امن

مزایای زیادی در خدمت طراحی سایت شما بر روی پروتکل HTTPS امن، به جای پروتکل HTTP ناامن وجود دارد که در نهایت بسیار امن تر است و به حفظ حریم خصوصی بازدید کنندگان کمک می کند.هر چیزی که بیش از HTTPS خدمت کرده است رمزگذاری شده است و بنابراین به اشخاص دیگری منتقل نمی شود.
هر چیزی که از طریق HTTP خدمت می کند، می تواند به طور بالقوه توسط دیگران در شبکه برداشته شود، یا شبکه هایی که بسته های داده ها از طریق آن سفر می کنند. این به خصوص اگر شما دسترسی به داده ها را بر روی یک شبکه WiFi عمومی که نیازی به ورود به سیستم (که هرگز توصیه نمی شود اما هنوز هم بسیار معمول است) درست است.

طراحی سایت

HTTPS در طراحی سایت

بنابراین اتصالات HTTPS معمولا هنگام چک کردن و پرداخت با کارت های اعتباری استفاده می شود. با خدمت به کل طراحی سایت خود از طریق HTTPS، شما تمام داده ها را از جمله نشانی های اینترنتی بازدید شده و فرم های ارسال شده رمزگذاری خواهید کرد.

طراحی سایت

SSl در طراحی سایت امن

گواهی SSL برای HTTPS باید به طرفی که در حقیقت دامنه را کنترل می کند، صادر کند، و به این ترتیب تایید می کند که کاربران به طراحی سایت هایی که در نظر گرفته شده اند، به جای یک طراحی سایت جعلی استفاده می شوند.

نتایج گوگل را برای طراحی سایت امنHTTPS می توانید ست نمایید

گوگل روشن کرده است که آنها طراحی سایت هایی را که از HTTPS استفاده می کنند، ترجیح می دهند و به این ترتیب نتایج جستجوی خود را به آن طراحی سایت ها ترجیح می دهند.بنابراین طراحی سایت شما ممکن است بالاتر از نتایج رتبه بندی شود و در نتیجه از افزایش ترافیک و مشتریان بالقوه / فروش بهره مند شود.
هنگام مشاهده تحلیل طراحی سایت، خواهید دید که کاربران از چه زمانی وارد می شوند - در غیر این صورت اگر از HTTPS به HTTP ارجاع داده می شود، حذف می شود.هشدار مرورگر نشان دهنده یک اتصال امن در URL باربرهای مرورگر است - به جای هشدارهایی که ممکن است مشتریان را تهدید کنند. تمام این مزایا به مراتب بیش از هر معیاری بالقوه است، اما برخی از موارد مهم شما باید آگاه باشید.
گواهی های امن هزینه پول، بسیار کمتر از آنها استفاده می شود، اما هنوز هزینه حدود 50 دلار در سال وجود دارد. ارائه دهندگان گواهینامه های گوناگون ممکن است بیشتر یا کمتر از آن هزینه کنند.اغلب ارائه دهندگان میزبانی طراحی سایت هزینه ی ماهانه خود را برای یک آدرس اختصاصی IP نیز هزینه می کنند.شما ممکن است بهترین برنامه ی میزبانی را داشته باشید که قبلا شامل آدرس اختصاصی IP و گواهی SSL در برنامه ی ماهانه ی میزبانی وب است.

طراحی سایت

فرایند نصب SSL در طراحی سایت

فرایند دریافت گواهی SSL صادر شده و نصب شده است که بر اساس شرکت میزبانی متفاوت است. برخی از شرکت های میزبان طراحی سایت شما هزینه نصب را حدود 100 دلار می پردازند. معمولا این فرایند نسبتا آسان و مستلزم اعتبارسنجی دامنه از طریق یک آدرس ایمیل کنترل شده توسط شرکت است، اما گزینه های گران تر نیاز به اعتبار گسترده ای از اسناد کسب و کار و غیره دارند. گواهینامه های SSL منقضی می شوند و فقط برای دوره ای که برای آنها خریداری می کنید معتبر هستند. شرکت های میزبان زیادی برای ارائه یک گواهینامه SSL برای مدت یکسال ارائه می دهند و بنابراین باید به یاد داشته باشید هر ساله تجدید نظر کنید.
اگر فراموش کنید که تجدید نظر کنید، کاربران هشدار مرورگر ترسناکی را نشان می دهند که نشان می دهد طراحی سایت شما امن نیست و آنها را از ادامه دادن به طراحی سایت شما مسدود می کند.زمانی که طراحی سایت خود را بیش از HTTPS خدمت می کنید، تمام عناصر موجود در صفحه از جمله تصاویر و اسکریپت ها نیز باید بر روی HTTPS خدمت می کنند؛ شاید در غیر اینصورت ممکن است هشدار مرورگرهای امنیتی مخلوط نشان داده شود، عناصر غیر امن ممکن است پنهان شوند، یا صفحه ممکن است به درستی بارگذاری نشود همه. این می تواند یک مشکل با برخی از اسکریپت های 3rd party یا تصاویر خدمت از طراحی سایت های شخص ثالث باشد. با این حال، این به دلیل HTTPS به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.
گواهینامه های SSL معمولا فقط برای دامنه خاصی که شما SSL را خریداری می کنید معتبر است، مگر اینکه شما یک گواهینامه گرامر گران تر خریداری کنید. این واقعا یک مسئله است اگر شما دارای بسیاری از دامنه های مختلف هستید یا دارای زیر دامنه های زیادی هستید.شما همیشه باید HTTPS را از طریق 301 هدایت اعمال کنید، در غیر این صورت کاربران ممکن است به نسخه HTTP ناامن دسترسی پیدا کنند.

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید