طراحی سایت


طراحی سایت انتخاباتی

افزایش طراحی سایت های انتخاباتی در فضای مجازی و اینترنت نشان دهنده ی اولویت و محبوبیت این ابزار تبلیغاتی در بین دیگر رسانه های موجود می باشد.
داشتن یک طراحی سایت انتخاباتی برای یک سیاستمدار و یا کاندید انتخابات امری ضروری می باشد زیرا از طریق یک طراحی سایت انتخاباتی قادر خواهد بود اهدافی مانند ارتباط بیشتر با طرفداران خود، نمایش بیوگرافی خود، نمایش اقداماتی که تاکنون انجام داده است و در نهایت نمایش گزارشی از عملکردهای خود را دنبال کند.

معمولا امکانات و ویژگی هایی که یک طراحی سایت انتخاباتی باید داشته باشد عبارتند از:

1. آدرس سایت
اولین و مهم ترین ویژگی برای طراحی سایت انتخاباتی آدرس آن است. نام سایت انتخاباتی بهتر است شامل موارد زیر باشد:
• نام کاندید مورد نظر
• سال انتخابات
• نوع انتخابات ریاست جمهوری، مجلس یا شورا و...
2. هویت شخصیتی
در قسمت هویت شخصی بهتر است یک عکس شخصی از کاندید قرار بگیرد، کاربران باید بدانند به چه کسی رای می دهند.علاوه بر این وجود بیوگرافی و تصاویری با خانواده کاندید به روند انتخاباتی کمک بیشتری می کند.
3. استفاده از بافت ها و رنگ های میهنی
اولین ویژگی برای یک کاندید خوب میهن پرستی وی می باشد و نشان دهنده ی این است که به طور قاطع پای میهن و مردم خود ایستاده است. در این رابطه استفاده از رنگ ها و بافت های میهنی بهترین تکنیک می باشد.
4. رسانه های اجتماعی
مردم در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، توییتر و فیسبوک همواره اطلاعات شخصی خود را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک میگذارند. اگر به عنوان یک کاندید در هر کدام از این شبکه های اجتماعی عضو هستید، باید در طراحی سایت خود برای دسترسی بهتر مردم به شما، آیکن های رسانه های اجتماعی را به نمایش درآورید.
5. اطلاعات و فرم های تماس
برای اینکه از نظرات و پیشنهادات مردم با خبر باشید باید تا جایی که امکان دارد در دسترس باشید. زیرا این موضوع که شما درخواست های کاربران خود را ببینید و به آن ها پاسخ دهید در روند انتخاباتی شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
6. ریسپانسیو بودن طراحی سایت
امروزه بیشتر مردم برای دسترسی به وب سایت ها از موبایل یا تبلت به جای کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی استفاده می کنند. بنابراین توجه به این امر که طراحی سایت شما باید کاملاً با صفحه نمایش موبایل یا تبلت همخوانی داشته باشد ضروری می باشد.

برخی دیگر از امکانات طراحی سایت انتخاباتی عبارتند از:

• قابلیت نمایش خدمات اجرایی و اهداف آینده کاندیدای مورد نظر
• قابلیت نمایش عکس ها و فیلم های تبلیغاتی کاندید
• قابلیت نمایش تالیفات و مقالات کاندیدا
• قابلیت آرشیو مصاحبه هایی که با وی انجام شده است
• قابلیت انتشار اخبار مرتبط با فضای انتخاباتی
• قابلیت نمایش آمار بازدید کنندگان طراحی سایت
• قابلیت نمایش نظرسنجی و پیشنهادات در طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید